Acı Haberden 6 Ay Sonra Müjdeyi Verdi!

Acı Haberden 6 Ay Sonra Müjdeyi Verdi!
26 Haziran 2019

Gazeteci ve sunucu Ece Vahapoğlu hamile olduğunu açıkladı!

Gazeteci Ece Vahapoğlu hamile! Geçtiğimiz aylarda bebeğini kaybeden ve oldukça zorlu günler geçiren Ece Vahapoğlu’ndan müjdeli haber geldi! Ünlü sunucu 4,5 aylık hamile olduğunu duyurdu!

Ece Vahapoğlu Hamile Olduğunu Açıkladı!

Çeşitli televizyon kanallarında hazırlayıp sunduğu programlarla tanınan gazeteci Ece Vahapoğlu, 3 yıllık birlikteliğin ardından geçtiğimiz yıl Cihan Alpay ile hayatını birleştirmişti. Görkemli bir düğünle evlenen çift, kısa bir süre sonra ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyurmuştu. Ancak, kısa bir süre sonra bebeğini kaybettiğini açıklayan Vahapoğlu, oldukça zorlu günler geçirmişti.

Acı Haberden 6 Ay Sonra Müjdeyi Verdi!

4,5 Ayı Geride Bıraktı

Son kitabının tanıtımı için Woman TV’deki bir programa katılan Ece Vahapoğlu yeniden hamile olduğunu müjdeledi! Bebeğinin 4,5 aylık olduğunu belirten ünlü sunucu; ‘Düşük yaptıktan sonra kaleme aldığım ‘İçindeki Dişiyi Uyandır’ kitabımdaki tüm kadın enerjisi formülleri bende işe yaradı. Kitabı yazarken hamile kaldığımı öğrendim. Dişilik kolyemi hiçbir zaman üzerimden çıkartmıyorum.’ şeklinde açıklama yaptı.

Acı Haberden 6 Ay Sonra Müjdeyi Verdi!

‘Bu Kez Epey Bekledik’

Geçtiğimiz Aralık ayında 8 haftalık bebeğini kaybeden Ece Vahapoğlu, hamileliğini duyurmak için bu kez epey beklediklerini ifade etti. ‘Bu kez hamileliğimi söylemek için epey bekledik. Belli olmaması için tayt veya atlet yerine hep bol kıyafetler tercih ettim. Karnım artık belirginleşti.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.