Ece Vahapoğlu Anne Oldu! İşte Oğlu Efe ile İlk Karesi

Ece Vahapoğlu Anne Oldu! İşte Oğlu Efe ile İlk Karesi
05 Aralık 2019

Sunucu Ece Vahapoğlu anne oldu! İşte oğlu Efe ile ilk karesi...

Ece Vahapoğlu doğum yaptı! 2 Aralık’ta bebeğini kucağına alan ünlü sunucu, oğluna Efe ismini verdi.

Ece Vahapoğlu Doğum Yaptı!

Sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, Cihan Alpay ile 3 yıllık ilişkinin ardından geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturmuştu. Kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından anne olacağını müjdeleyen Ece Vahapoğlu, hamileliğini şu cümlelerde açıklamıştı; ‘Göbek değil bebek. Hamileliği neredeyse yarıladım. Karnımı fark edenlerin mesajlarına yetişemediğim için bu güzel gelişmeyi 4,5 aylık halimle paylaşıyorum.’

Ece Vahapoğlu Anne Oldu! İşte Oğlu Efe ile İlk Karesi

Geçtiğimiz aylarda düzenlediği Baby Shower partisinde yakın dostlarını ağırlayan Ece Vahapoğlu, oğluna Efe ismini vereceği de bu organizasyonda açıklamıştı.


*Ece Vahapoğlu ile yaptığımız röportajı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ece Vahapoğlu Anne Oldu

Ünlü sunucudan güzel haber dün akşam geldi. 2 Aralık’ta doğum yapan Ece Vahapoğlu, güzel haberi birkaç gün sonra sosyal medya hesabından paylaşmış oldu. Doğumdan hemen sonra çekilen fotoğraf ile haberi sevenleriyle paylaşan Vahapoğlu, duygularını şu cümleler ile ifade etti; ‘Oğlumuz Efe dünyaya geldi. 2 Aralık’ta birbirimize kavuştuk. Kahramanım Efe ve canım kocam Cihan, şahaneydiniz!’

Ece Vahapoğlu Anne Oldu! İşte Oğlu Efe ile İlk Karesi

Doğal Doğum Yaptı

Hamileliğinin başından beri sağlıklı beslenmeye dikkat eden ve düzenli spor yapan Ece Vahapoğlu, doğal doğum yaptı. Epidural anestezi de almayan güzel sunucu, doğumun kendiliğinden başlaması için 41. haftaya kadar bekledi.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah