Ece Erken Oğlu Eymen'e Kardeş İstiyor!

Ece Erken Oğlu Eymen'e Kardeş İstiyor!
16 Aralık 2017

Ünlü sunucu Ece Erken, ikinci bebek fikrine sıcak baktığının mesajını verdi!

Ünlü sunucu Ece Erken, oğluna kardeş istediğini açıkladı! Haziran 2014'te Serkan Uçar ile nikâh masasına oturan Ece Erken, bu evlilikten Eymen adında bir erkek çocuk annesi olmuştu. Önceki günlerde sosyal medya hesabından, geçmişe ait bir fotoğraf paylaşma trendi olan tbt yapan Ece Erken oğlu Eymen'in henüz küçük olduğu bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına yazdığı not ise herkesi şaşırttı!

Ece Erken Oğlu Eymen'e Kardeş İstiyor!

Serkan Uçar ile olan evliliğinden bir oğlu bulunan Ece Erken, çocuğuna kardeş istediğini açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile isteğini dile getiren ünlü sunucu, 'Eymen diş çıkarmaya çalışırken, yanağımı ısırıp koparırken bir de esmerken... Şükürler olsun. İnşallah kardeşi de olur, annesini ısırmayan' notu ile ikinci bebek fikrine sıcak baktığının mesajını verdi.

Ece Erken Oğlu Eymen'e Kardeş İstiyor!

Neden Sezaryen Doğum Yaptığını Böyle Açıklamıştı

Hamileliği sırasında sosyal medya hesabını çok aktif kullanan Ece Erken, takipçilerinin sorularını tek tek cevaplıyordu. Doğumdan sonra yine bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken, sevenlerinin 'Normal mi yoksa sezaryen mi doğurdun?' sorusuna, 'Beklediğimizden 10 gün önce suyum geldi. Doğum sancısını 3 saat kadar çektim. Epidural sezaryen doğumu doktorumuz uygun gördü. Nedeni de Eymenin kafasının biraz önden gitmesi ve büyük olmasıydı. Doğumun her anında kendimdeydim ve oğlumun dünyaya gelişine tanık oldum, inanılmazdı. Doğumdan 7 saat sonra yürümeye başladım ve emzirdim. Ertesi gün de tamamen ayaklandım. Önemli olan oğlum Eymen'in sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesiydi, o yüzden siz de takılmayın.' şeklinde cevap vermişti.


35 Kiloyu Emzirerek Kilo Verdi

Ece Erken hamile olduğu dönemde toplam 35 kilo almıştı. Doğumundan 6 ay sonra ise eski formuna tamamen kavuşan ünlü sunucu sırrının emzirmek olduğunu açıklamıştı. 'Emzirdiğim için her gün fazladan 500 kalori harcadım.' diyen Ece Erken, elbette pilatesle de bunu desteklemişti.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.