Ebru Yaşar İkizleri ile Objektif Karşısına Geçti

Ebru Yaşar İkizleri ile Objektif Karşısına Geçti
31 Aralık 2017

Şarkıcı Ebru Yaşar, uzun süredir kameralardan sakladığı ikizleri ile birlikte 2017'yi ölümsüzleştirmek için objektif karşısına geçti.

Haziran 2015'te iş adamı Necat Gülseven ile evlenen Ebru Yaşar, 14 Şubat'ta ikizlerini kucağına almıştık. İlk kez annelik duygusunu tadan şarkıcı, çocuklarına Ebrusu ve Hasan Poyraz isimlerini vermişti. Bebekleri doğduğu günden beri onları kameralardan uzak tutmaya çalışan Ebru Yaşar, yeni yıl nedeniyle ailesiyle birlikte objektif karşısına geçti.

Ebru Yaşar İkizleri ile Objektif Karşısına Geçti


Ebru Yaşar İkizleri ile Objektif Karşısına Geçti

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, ailesi ile birlikte yeni yıl için objektif karşısına geçti. İlk kez çocukları Ebrusu ve Hasan Poyraz'ın yüzlerinin bu kadar net olduğu fotoğrafları, ünlü fotoğrafçı Mustafa Sarıkaya çekti. 2017'nin kendisi için çok önemli bir yıl olduğunu söyleyen Ebru Yaşar; ' Kendi adıma dolu dolu bir yıl yaşadığımı söyleyebilirim. Her şeyden önce anne oldum.  Geçen sene bu zamanlar iki kişiydik, şimdi dört kişilik bir aileyiz. Mesleki olarak da keyfim gayet yerinde.' şeklinde konuştu.


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.