Ebru Yaşar İkizleriyle Birlikte Bodrum Tatilinde Görüntülendi!

Ebru Yaşar İkizleriyle Birlikte Bodrum Tatilinde Görüntülendi!
21 Haziran 2017

Ebru Yaşar ikizler ile birlikte Bodrum'da tatil yaparken görüntülendi!

Ebru Yaşar ikizler ile Bodrum'da görüntülendi! Ünlü şarkıcı, 2015 yılının Haziran ayında işadamı Necat Gülseven ile Marmaris'te evlenmişti. Oldukça sade bir törenle dünya evine giren şarkıcı, nikahına sadece en yakın dostlarını çağırmıştı. Ebru Yaşar bebek beklediği haberini ise evlilikten kısa bir süre sonra sevenleriyle paylaştı. Şu sıralar 'Haddinden Fazla' albümü ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Yaşar, geçtiğimiz aylarda ikizlerini doğurdu. Kız olan için Ebrusu, erkek olan için Hasan Poyraz isimlerini tercih eden ünlü şarkıcı, eşi ve bebekleriyle birlikte Bodrum'da görüntülendi.     

Ebru Yaşar İkizler ile Bodrum'da Görüntülendi!

Ebru Yaşar ve eşi, bebekleriyle birlikte Bodrum'da görüntülendi. Bebekleri doğduktan sonra fazla ortalıklarda görünmeyen Ebru Yaşar, çıkarttığı albümle birlikte ortaya çıktı. En son Bodrum'da eşi ve ikiz bebekleriyle tatil yaparken kameralara yakalandı. Bebekleriyle tüm gün ilgilenen ünlü şarkıcı ve eşi, Babalar Günü'nü de Bodrum'da kutladı. Bir süre kaldıkları otelin plajında vakit geçiren çift, daha sonra bebekleriyle birlikte, otelin karşısında demirledikleri teknelerine geçti. Ebru Yaşar, tüm gün boyunca ikizleriyle ilgilenerek mükemmel bir anne olduğunu da gözler önüne serdi.   

Ebru Yaşar İkizleriyle Birlikte Bodrum Tatilinde Görüntülendi!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.