Suskunluğunu Bozdu! Ebru Şallı Hamilelik İddialarına Cevap Verdi

Suskunluğunu Bozdu! Ebru Şallı Hamilelik İddialarına Cevap Verdi
28 Ekim 2017

Ebru Şallı, hakkında çıkan hamilelik iddialarına ilk kez yanıt verdi ve iddiayı ortaya atanlara ateş püskürdü!

İş adamı Uğur Akkuş ile sürpriz bir aşka yelken açan Ebru Şallı hamile mi? Çiftin arasında imam nikahı kıyıldığı iddialarının ardından, şimdi de bir magazin programında Ebru Şallı'nın hamile olduğu iddia edildi. İddialara yanıt veren Şallı, hakkında çıkan haberleri yalanlayarak iddiayı ortaya atanlara ateş püskürdü.   Suskunluğunu Bozdu! Ebru Şallı Hamilelik İddialarına Cevap Verdi  

Ebru Şallı Hamile mi?

  Temmuz ayında ilişkileri ortaya çıkan iş adamı Uğur Akkuş ve Ebru Şallı cephesinde yeni gelişmeler var. Daha önce çiftin aralarında imam nikahı kıyıldığı iddia edilmiş ve İstinye'de beraber yaşamaya başladıkları konuşulmuştu. Şimdi ise 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programında Ebru Şallı'nın hamile olduğu iddialarına yer verildi. Hatta aynı programda Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'ın, çocukları Beren ve Pars'ın bu süreçten etkilenmemesi için Ebru Şallı'ya uyarıda bulunduğu öne sürüldü. Ebru Şallı ise iddiayı ortaya atanlara adeta ateş püskürdü.   Suskunluğunu Bozdu! Ebru Şallı Hamilelik İddialarına Cevap Verdi  

Ebru Şallı'dan Hamilelik İddialarına Yanıt!

Yaşadığı ilişki ile son günlerde magazin basınının ilgi odağı haline gelen Ebru Şallı, 'Duymayan Kalmasın' isimli programda öne sürülen hamilelik iddialarına yanıt verdi. Temmuz ayında açığa çıkan ilişkisi ile ilgili ilk kez konuşan Ebru Şallı,'Çok büyük iftira ve vicdansızlığa uğruyorum. Sustuğuma bakmayın. Hukuk bu iftira atanlara gerekli cevabı verecek.' dedi.  

'Hesabını Hukuk Soracak'

İlişki yaşadığı Uğur Akkuş'un abisi Murat Akkuş'un 'Onlar imam nikahı kıydı. Yakında resmi olarak evlenecekler.' açıklamasına ise 'Öyle bir şey ve öyle biri yok. Olmayan kişileri telefonla bağlayıp konuşturuyorlar. Onların da hesabını hukuk soracak.' şeklinde yanıt verdi. Uzun süredir suskunluğunu koruyan Ebru Şallı, sonunda mahkeme yolunu tutacağını söyledi.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanızyeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.