Ünlü Gazeteci Üstüne Basarak Söyledi: 'Ebru Gündeş Hamile'

Ünlü Gazeteci Üstüne Basarak Söyledi: 'Ebru Gündeş Hamile'
03 Ocak 2019

Ebru Gündeş hamile mi? Magazin yorumcusu Bircan Bali üstüne basa basa ünlü şarkıcının hamile olduğunu ifade etti!

New York’ta yargılanan İran asıllı iş adamı Reza Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş hamile mi? Söylemezsem Olmaz adlı magazin programının yorumcularından Bircan Bali, kesin bir dille ünlü şarkıcının bebek beklediği söyledi.

Ünlü Gazeteci Üstüne Basarak Söyledi! Ebru Gündeş Hamile mi?

Türkiye’nin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş, 2010 yılında İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra müjdeli haberi veren Ebru Gündeş, kızı olacağını açıklamıştı. Alara ismini verdiği kızını basından sır gibi saklayan ünlü şarkıcının tekrar anne olacağı iddia edildi!

Ünlü Gazeteci Üstüne Basarak Söyledi: 'Ebru Gündeş Hamile'

Ebru Gündeş 2. Kez Anne mi Oluyor?

Eşi Reza Zarrab New York’ta yargılandığı için sık sık Amerika’ya giden Ebru Gündeş’in, bir süredir hamile olduğu iddia ediliyordu. İlk olarak 2. Sayfa  programında ortaya atılan iddia, daha sonra diğer programlarda da konuşulmaya başladı. Söylemezsem Olmaz’ın yorumcularından Bircan Bali, önceki gün kesin bir dille Ebru Gündeş’in hamie olduğu belirtti. Hatta doğumun Amerika’da gerçekleşeceğini belirten Bircan Bali, söylediklerinin iddia değil gerçek olduğunu da üstüne bastırarak ifade etti. Son olarak havaalanında görüntülenen şarkıcının belirgin karnı ve şiş yüzü de bu iddiaları güçlendirdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl