Dünyaca Ünlü Şarkıcı 50 Yaşında Anne Oldu!

Dünyaca Ünlü Şarkıcı 50 Yaşında Anne Oldu!
05 Ocak 2017

Popun kralı olarak bilinen efsane sanatçı Michael Jackson’un kardeşi Janet Jackson 50 yaşında anne oldu.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı 50 Yaşında Anne Oldu!

Popun kralı olarak bilinen efsane sanatçı Michael Jackson’un kardeşi Janet Jackson 50 yaşında anne oldu.   Katarlı milyarder iş adamı Wissam Al Mana ile evli olan Jackson’un bir oğlu dünyaya geldi. Çift bebeklerine Eissa Al Mana ismini verdi. Şarkıcının menajeri “Janet, stressiz ve sağlıklı bir doğum gerçekleştirdi. Şu an dinleniyor.” açıklamasını yaptı. Evlendikten sonra dinini değiştirerek Müslüman olan Jackson, 41 yaşındaki Wissam Al Manna ile 2012 yılında dünyaevine girmişti. Nisan ayında turnesini iptal eden Jackson hayranlarına twitterdan yüklediği videoda hayatında “ani bir değişiklik” olduğunu ifade etmiş, “bunu ilk sizin bilmeniz benim için önemli, eğer deniyorsanız bunun şu an yaptığımdan daha önemli olduğunu biliyorsunuz. Eşim ve ben ailemiz için plan yapıyoruz.” açıklamasında bulunmuştu.

Ekim ayında hamileliğini doğrulamıştı

Jackson da geç yaşta anne olan ünlüler arasında yer alıyor. Oscar ödüllü Halle Berry 47 yaşında ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Üç yıl önce de John Travolta’nın eşi Kelly Preston’da 48 yaşında çocuk sahibi oldu. Altın Küre ve Emmy ödüllü ünlü oyuncu Geena Davis ilk çocuğunu 46 yaşında, ikiz bebeklerini ise 48 yaşında dünyaya getirdi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl