Dünyaca Ünlü Pop Yıldızı Beyonce, İkizlere Hamile

Dünyaca Ünlü Pop Yıldızı Beyonce, İkizlere Hamile
02 Şubat 2017

Dünyaca ünlü pop yıldızı Beyonce, sosyal medya hesabından ikiz bebeklere hamile olduğunu açıkladı.

Dünyaca Ünlü Pop Yıldızı Beyonce, İkizlere Hamile

Dünyaca ünlü pop yıldızı Beyonce, sosyal medya hesabından ikiz bebeklere hamile olduğunu açıkladı. Dünyanın en ünlü pop yıldızlarından Beyonce ve eşi ünlü rapper Jay-Z bir kez daha çocuk sahibi oluyor. Fakat son günlerde magazin basınında yer alan iddialar, Beyonce'un geçirdiği vücut değişimi görüntüsü üzerinden, ünlü yıldızın hamile olabileceğini ifade ediyordu.  

İddialar doğrulandı

Ve bu iddiaları teyit eden bilgi Beyonce'un kişisel Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla doğrulandı. 35 yaşındaki yıldız sosyal medya hesabındaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı: " Aşkımızı ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. İki kez daha kutsanmış bulunuyoruz. Ailemizin iki yeni üyeyle büyüyeceği için minnettarız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyoruz - Carter Ailesi"
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.