Doğumuna Sayılı Günler Kalan Buse Terim'in Tatlı Derdi

Doğumuna Sayılı Günler Kalan Buse Terim'in Tatlı Derdi
25 Ocak 2018

İlk kızı Nil'i 2016'da kucağına alan Buse Terim, ikinci çocuğuna hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Hamileliğinin 7. ayına giren Terim, önceki gün instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla hamileliğin tatlı problemlerinden dert yandı.

Doğumuna Sayılı Günler Kalan Buse Terim'in Tatlı Derdi

2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile evlenen Buse Terim, 2 yıl sonra kızı Nil'i kucağına almıştı. İkinci çocuk için arayı fazla açmayan çift, Nil'in 1. yaş gününde ikinci çocuklarını beklediklerini açıklamıştı. Bir kızı daha olacak olan Buse Terim, önceki gün instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla hamileliğin tatlı problemlerinden dert yandı. Eski milli kayakçı olan Buse Terim, tatil için bulunduğu İsviçre'de çekilmiş bir fotoğrafını 'Eski bir milli kayakçı olarak şuralarda kayamamak çok acı. Olsun, güzel bir sebebimiz var.' notu ile paylaştı.

Doğumuna Sayılı Günler Kalan Buse Terim'in Tatlı Derdi

Doğuma Sayılı Günler Kaldı

Doğum öncesi stres atmak için İsviçre'de bulunan Buse Terim, doğum için gün sayıyor. Bebeğinin hazırlıklarını şimdiden tamamlayan ünlü blogger, kızına vereceği ismi de daha önce açıklamış ve ikinci bebeğinin isminin Naz olacağını söylemişti. 

Nil'i Yurt Dışında Doğurmuştu

İlk çocuğu Nil'i Amerika'da doğurmayı tercih eden Buse Terim, gebeliğinin 35. haftasında Türkiye'den ayrılmıştı. Daha rahat ve stressiz bir doğum süreci yaşamak için böyle bir seçim yaptığını açıklayan Terim, kızı Nil'i spinal sezaryen doğum yöntemi ile dünyaya getirmişti. İkinci bebeği Naz'ı Türkiye'de mi yoksa yine yurt dışında mı doğuracağını henüz açıklamadı. 


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.