• gebe.com
  • /
  • Bu Otel Sadece Doğum Yapan Anneler İçin

Bu Otel Sadece Doğum Yapan Anneler İçin

Isparta Şehir Hastanesi tarafından yeni doğum yapmış annelere özel Anne Oteli hizmeti veriyor.

Bu Otel Sadece Doğum Yapan Anneler İçin

Doğum Yapan Annelere Özel "Anne Oteli" Hizmeti

Isparta Şehir Hastanesinde doğum sonrasında bebekleri çeşitli hastalıklardan dolayı tedavi gören anneler için "Anne Oteli" uygulaması kapsamında hizmet veriliyor. Uygulama ile igili hastanenin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü tarafından yapılan açıklamada, hastanelerinin Yeni Doğan Ünitesinde tedavi gören bebeklerinin bakımları sırasında annelerin söz konusu otelde kaldıkları sırada bebeklerini daha sık görebilmelerinin yanı sıra bebeklerini daha sık emzirebilme olanağına sahip oldukları belirtiliyor. Yeni doğum yapan annelere özel 'Anne Oteli' uygulamasıyla bebekleri tedavi gören annelerle bebekleri arasındaki şefkat bağının daha da güçlendiği ifade ediliyor. Isparta Şehir Hastanesi kapsamında verilen Anne Oteli'nden yararlanılması için herhangi bir ücret talep edilmiyor.     Doğum Yapan Annelere Özel 'Anne Oteli'  

Yeni Doğum Yapan Annelere İki Kişilik Oda

Anne Oteli uygulaması kapsamında yeni doğum yapan annelere iki kişilik odalarda kalma imkanlarının yanı sıra   giyinme odası, televizyon gibi özel imkanlar sağlanırken, sunulan hizmet karşılığında da her hangi bir ücret talebinde bulunulmuyor.

Yeni Doğan Ünitesinde Tedavi Gören Bebeklerin Anneleri Faydalanıyor

Isparta Şehir Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dilek Sever'in konuyla ilgili olarak gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, Anne Otel'inde misafir edilen annelerin bebeklerinin Yeni Doğan Ünitesinde tedavi gören bebeklerin anneleri olduğu belirtirken, otelde konforun ön planda tutulduğu ifade ediliyor.

7  Odadan Oluşuyor 

Konforun ön planda tutulduğu Anne Otelinin 7 odadan oluştuğunu ifade eden Sever,  "Anne Oteli 7 odadan oluşuyor ve her odada 2 yatak bulunuyor. Aynı anda 14 annemizi misafir edebiliyoruz. Annelerimiz bebeklerini emzirecekleri zamanlarda Yeni Doğan Ünitesi'nde tedavi gören bebeklerinin yanına gidip bebeklerini emzirebiliyor ve kendi odalarına dönüyor." dedi.   anne oteli ısparta  

Anne Otel'inde Anne Bebek Arasında Şefkat Bağı Güçleniyor

Bebekleri tedavi gören yeni annelerin Anne Otel'inde kalmalarıyla "Anne ile bebek arasında şefkat bağı daha da güçleniyor" diyen Sever, hastaneleri tarafından verilen bu hizmet karşısında yeni doğum yapan annelerin çok mutlu olduğunu belirtti.

320 Anneyi Misafir Ettik

Isparta Şehir Hastanesi'nin açılmasından itibaren bu yana yaklaşık 320 anneyi misafir ettiklerini ifade eden Dilek Sever, annelere hastanede kaldıkları süre içerisinde sabah, öğlen ve akşam yemeği hizmeti sunduklarını, verilen hizmetler karşısında da hiçbir ücretin talep edilmediğini belirtti.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.