• gebe.com
  • /
  • Doğa Rutkay İkizlerinin İsmini Açıkladı

Doğa Rutkay İkizlerinin İsmini Açıkladı

Eşi Kerimcan Durmaz ile birlikte söyleşiye katılan ünlü oyuncu, hamileliğinden özel hayatına kadar pek çok konuda açıklama yaptı.

Hamileliğinin 5. ayını geride bırakan Doğa Rutkay, önceki gün Kadıköy’deki bir etkinlikteydi. Eşi Kerimcan Durmaz ile birlikte söyleşiye katılan ünlü oyuncu, hamileliğinden özel hayatına kadar pek çok konuda açıklama yaptı.

Doğa Rutkay İkizlerinin İsmini Açıkladı!

2014 yılında gazeteci sevgilisi Kerimcan Kamal ile nikâh masasına oturan Doğa Rutkay, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. İkiz bebek heyecanı yaşayan ünlü oyuncu, önceki gün Kadıköy’deki bir söyleşiye katıldı. Eşi Kerimcan Durmaz’ın da katıldığı etkinlikte birbirinden özel açıklamalar yapan Doğa Rutkay ikizlerinin ismini de açıkladı. Bir kız bir erkek bebek bekleyen ünlü oyuncu, oğluna Rutkay Kerim ismini vereceğini, ancak kızının ismi için henüz karar veremediğini söyledi.

Doğa Rutkay Doğum Yerini de Açıkladı

Katıldığı söyleşide pek çok konuya açıklık getiren Doğa Rutkay, doğum yerini de söyledi. Diğer ünlülerin aksine yurt dışında doğum yapmayı düşünmediğini belirten ünlü oyuncu, doğumu Türkiye’de yapacağını söyledi; ‘Kendi memleketim, kendi toprağım, başka ülkeye gitmem. Ben burada doğdum ve büyüdüm. Çocuklarımın da öyle olmasını istiyorum.'

5 Ayda 6 Kilo Aldı

Doğa Rutkay bebek beklediğini öğrendikten sonra toplam 6 kilo aldığını belirtti. Sık sık havuç, marul ve mor lahana aşerdiğini söyleyen oyuncu, ikiz bebek beklemesine rağmen oldukça formda görünüyordu.

Kerimcan Kamal’a İltifat Dolu Sözler

Özel hayatına da değinen Doğa Rutkay, eşine bol bol iltifat etti. Kerimcan Kamal için ‘Çok hayal ettiğim bir insanla evlendim. Dedim ki bu korunmaya muhtaç ve soyu tükenmekte olan bir panda, hemen koruma altına almalıyım.’ diyen oyuncu, ‘Eşime bebek gibi bakıyorum. Karşılığı da sonsuz bir şekilde geliyor. Erkeklerin incinmesinden, rencide edilmesinden hiç hoşlanmıyorum.’ şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol