• gebe.com
  • /
  • Doğa Rutkay Sonunda Açıkladı!

Doğa Rutkay Sonunda Açıkladı!

Doğa Rutkay Sonunda Açıkladı!

Ünlü tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay, ikiz bebeklere hamile olduğunu nihayet açıkladı! Geçtiğimiz haftalarda hakkında çıkan iddialar karşısında sessiz kalan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikiz bebeklere hamile olduğunu müjdeledi.

Doğa Rutkay İkiz Bebeklere Hamile

2014 yılında, gazeteci sevgilisi Kerimcan Kamal ile hayatını birleştiren Doğa Rutkay'ın, bir süredir hamile olduğu iddia ediliyordu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda yüzünün şiş çıkması hayranlarının dikkatli gözlerinden kaçmamış, fotoğraflarının altı 'hamile misiniz?' sorularıyla dolmuştu. En son Milliyet Gazetesi Doğa Rutkay'ın ikiz bebeklere hamile olduğunu duyururken, ünlü oyuncu sonunda açıklama yaptı!'Bu Fotoğrafta Aslında İki 4 Kişiyiz'

Sosyal medya hesabından eşi Kerimcan Kamal ile birlikte olduğu fotoğrafını paylaşan Doğa Rutkay, 'Bu fotoğrafta aslında 4 kişiyiz' diyerek, mutluluğunu sevenleriyle paylaştı. Doğa Rutkay'ın açıklamasının devamı ise şöyle; 'Evet efendim, doğrudur. Bu fotoğrafta aslında 4 kişiyiz. Bir kadın olarak, aynı büyük büyük annemlerin olduğu gibi ben de çifte bebek mutluluğu yaşıyorum. Tam da arzu ettiğimiz vakitte... Sevenlerimiz sağ olsun, öyle çok sordunuz ve öyle çok istediniz ki... Bu bebeklerin dir diğer sebebi de sizlerin o güzel kalbi, ne mutlu bize... Vatana faydalı, vicdanlı, merhametli çocuklar olurlar umarım. Allah, isteyen herkese bunu yaşatsın. En içten hislerimde bunu diliyorum. Dualarınıza, tüm iyi dileklerinize, sevginize, saygınıza, içtenliğinize kalben teşekkürler. İnşalah kucağımıza aldığımızda hep beraber seveceğiz. Kamal'lar...'

Temmuz Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

Öte yandan, çiftin nazar değmesinden korktuğu için şimdiye kadar gizlediği, Doğa Rutkay'ın 3 aylık hamile olduğu öğrenildi. Bebeklerinin cinsiyeti hakkında açıklama yapmayan Doğa Rutkay'ın Temmuz ayında doğum yapması yapması bekleniyor.

Diğer Geberazzi haberlerimize göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.