Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!
30 Mayıs 2018

Doğa Rutkay doğum için geri sayıma başladı! Önceki gün eşi ve arkadaşları ile Bebek'te görüntülenen ünlü oyuncu, doğuma 2 ay kaldığını söyledi.

Doğa Rutkay, hamile olduğunu Şubat ayında açıklamıştı. Üstelik ikiz bebek bekleyen ünlü oyuncu, önceki gün Bebek’te dostları ve eşi ile birlikte görüntülendi.  Her zamanki sıcakkanlılığı ile magazin muhabirleriyle sohbet eden Doğa Rutkay doğum için 2 ayı kaldığını söyledi.

Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Doğa Rutkay, gazeteci sevgilisi Kerimcan Kamal ile 2014 yılında evlenmişti. Muhteşem bir kır düğünü ile hayatlarını birleştiren mutlu çift, bebek beklediklerini geçtiğimiz Şubat ayında açıklamıştı. Hamileliğinin son aylarına giren Doğa Rutkay, önceki gün yakın dostları Metin Uca, Cem Davran ve eşi Kerimcan Kamal ile birlikte Bebek’te görüntülendi. Tüm sıcakkanlılığı ile magazin  muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Doğa Rutkay doğum için 2 ayının kaldığını söyledi. ‘Sağlık sorunumuz yok çok şükür, kontrollere gidip geliyoruz. Her şey iyi gidiyor.’ diyen Rutkay, ‘Asıl zorluk çocuklar doğduktan sonra olacak. Çeşme’de gezmeler, eğlenmeler yalan olacak artık.’ şeklinde esprili bir açıklama yaptı.

Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Doğa Rutkay’ın İkizlerinin İsmi Belli Oldu

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından bebeklerinin cinsiyetini açıklayan Doğa Rutkay, ikizlerinin biri kız, diğeri erkek olduğunu söylemişti. Daha sonra isim kararsızlığının da bittiğini dile getiren heyecanlı çift, kızlarına Piraye, oğullarına ise Rutkay Kerim adını vereceklerini belirtmişti.

Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

En Çok Havuç, Marul ve Mor Lahana Aşeriyor!

Bundan birkaç ay önce eşi Kerimcan Kamal ile bir söyleşiye katılan Doğa Rutkay, hamileliği ile ilgili pek çok açıklama yapmıştı. Gebeliği boyunca en çok havuç, marul ve mor lahanaya aşerdiğini söyleyen oyuncu, ilk 5 ayda yalnızca 6 kilo aldığını söylemişti.

Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Doğa Rutkay Doğumunu Türkiye’de Yapacak

Aynı söyleşide doğum yapacağı yer ile ilgili de açıklamalar yapan Doğa Rutkay, Türkiye’de doğum yapacağını şu sözlerle açıklamıştı; ‘ kendi toprağım, kendi memleketim. Başka ülkelere gitmeyeceğim. Ben burada doğup büyüdüm. Çocuklarımın da öyle olmasını istiyorum.’ Doğum yapmasına iki ay kalan ünlü oyuncunun Temmuz sonu- Ağustos başı gibi bebeklerini kucağına alması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.