Didem Uzel'in Fenomen Oğlu Aslan'ın İlk Berber Deneyimi!

Didem Uzel'in Fenomen Oğlu Aslan'ın İlk Berber Deneyimi!
18 Ekim 2017

Didem Uzel'in fenomen oğlu Aslan, hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor! Annesinin en son paylaştığı 'ilk berber deneyimi' videosu ise yine sosyal medyayı salladı!

Didem Uzel, işadamı Selim Sarı ile evlendikten sonra kariyerini noktalayıp Amerika'ya yerleşmişti. 45 yaşında hamile kalarak geçtiğimiz sene oğlu Aslan'ı dünyaya getiren Didem Uzel, instagram hesabından paylaştığı gönderiler ile son zamanlarda daha bir dikkat çekmeye başladı. Didem Uzel'in Fenomen Oğlu Aslan'ın İlk Berber Deneyimi! Gönderilerinde sıkça yer verdiği oğlu Aslan ise şu sıralar Amerika'yı fethetmekle meşgul! Geçtiğimiz aylarda 1. yaş gününü kutlayan Aslan, İnstagram'da giderek artan hayran kitlesi sayesinde çoktan bir fenomen oldu bile. Özellikle ilk berber deneyimi oldukça beğeni alan Aslan'ın, ilk yürüme çabaları da görülmeye değer!  

Aslan'ın İlk Berber Deneyimi Büyük İlgi Gördü!

Sevimliliği ile İnstagram'da ufak çaplı bir fenomen haline gelen Aslan bebek, giderek hayran kitlesini büyütmeye devam ediyor. Annesi Didem Uzel'in her adımını fotoğrafladığı Aslan, ilk berber deneyimini de yaşadı. Annesinin 'babayla saç tıraşında' notuyla paylaştığı bu video, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.  

Didem Uzel Aslan video

Didem Uzel Sarı (@didemuzelsari) tarafından paylaşılan bir video ()

 

Minik Aslan'ın İlk Adımları!

45 yaşında hamile kalan ve 2016'da oğlu Aslan'ı doğuran Didem Uzel, minik Aslan'ın ilk adımlarını da videoya almayı başarmış.  

Didem Uzel Aslan video

Didem Uzel Sarı (@didemuzelsari) tarafından paylaşılan bir video ()

  Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.