Didem Uzel'in Oğlu Aslan 1 Yaşında!

Didem Uzel'in Oğlu Aslan 1 Yaşında!
10 Ağustos 2017

Didem Uzel'in oğlu Aslan 1 yaşına girdi! Doğduğu günden itibaren sosyal medyada fenomen haline gelen Aslan bebek, diş çıkarttığı için doğum gününü biraz keyifsiz geçirdi.

Didem Uzel'in oğlu Aslan 1 Yaşında! 2012 yılında iş adamı Selim Sarı ile evlenen Didem Uzel, tam 1 sene önce oğlu Aslan'ı kucağına almıştı. 45 yaşında annelik duygusunu tadan eski manken, geçtiğimiz günlerde oğlunun 1. yaş gününü kutlamak için bir parti organize etti. Doğduğu günden itibaren sosyal medyada fenomen olan Aslan bebek, diş çıkarttığı için doğum gününü biraz keyifsiz geçirdi.  

Didem Uzel'in Oğlu Aslan 1 Yaşında!

  Didem Uzel'in Oğlu Aslan 1 Yaşında!   Didem Uzel ve Selim Sarı çiftinin oğlu Aslan 1 yaşında! Oğlunun doğum günü için bir parti organize eden Didem Uzel, yalnızca ailesini ve yakın dostlarını davet etti. Doğduğu günden beri sosyal medyada çok büyük ilgi gören Aslan, adeta bir fenomen haline geldi. Tatlığı ile markaların bile ilgisini çekmeyi başaran Aslan, Buse Terim'in bebek ürünleri pazarladığı firma için modellik dahi yapmıştı! Doğum gününe ait fotoğrafları ise yine kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.   Didem Uzel'in Oğlu Aslan 1 Yaşında!  

Didem Uzel'in Oğlu Aslan İçin Yazdığı Sevimli Not

Oğlu Aslan'ın doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan Didem Uzel, paylaştığı bir fotoğrafın altına şu notu düştü: ' Sevgili oğlum Aslan, sana diş çıkartırken doğum günü partisi hazırladığım ve pasta, kıyafet, fotoğraf diye üzdüğüm için beni affet. Bu zor gününe denk gelen doğum gününde güzel bir fotoğrafımız olmadı. Sana küskünüm sanma, sadece çekirdek aile ve pasta fotosu yok kıpraşmandan eşşek sıpası... Lakin seni deli gibi seviyorum, sorun yok. İyi ki doğurmuşum seni. 'Yaradana kurban' derler ya, aynen öyle... Not: Baban da sana hayran. Ve geniş yürekli dostlarımız ve ailemiz, bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.'   Didem Uzel'in Oğlu Aslan 1 Yaşında!   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.