Didem Uzel ve Oğlu Aslan Sevenlerini Endişelendirdi!

Didem Uzel ve Oğlu Aslan Sevenlerini Endişelendirdi!
11 Kasım 2017

Amerika'da yaşanan son gelişmeler, New York'a yerleşen Didem Uzel'in takipçilerini fazlasıyla korkuttu!

Eski manken Didem Uzel, işadamı Selim Sarı ile evlendikten sonra kariyerine son verip Amerika'ya yerleşmişti. 45 yaşında ilk kez annelik duygusunu tadan Didem Uzel oğlu Aslan'ı 2016'nın Ağustos ayında dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz günlerde Amerika'da gerçekleşen saldırının evlerine çok yakın bir yerde olduğunu söyleyen Didem Uzel, sevenlerini fazlasıyla korkuttu. Daha sonra yaptığı açıklama ile iyi olduklarını belirten Uzel, sevenlerinin rahat bir nefes almasını sağladı.   Didem Uzel ve Oğlu Aslan Sevenlerini Endişelendirdi!  

Sosyal Medya Hesabından Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde Amerika'da gerçekleşen saldırının evlerine çok yakın bir yerde olduğunu söyleyen Didem Uzel, takipçilerini fazlasıyla korkuttu. Haberi alan takipçilerinin yoğun mesaj trafiğine maruz kalan Uzel, İnstagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Olayın her gün alışveriş yaptıkları markette gerçekleştiğini söyleyen Uzel, o bölgenin oğlu Aslan'ın müzik kursuna da çok yakın olduğunu söyleyerek, kendisini merak eden ve mesaj atan herkese teşekkür etti.   Didem Uzel ve Oğlu Aslan Sevenlerini Endişelendirdi!  

'Dualarınız Korudu'

Kendisini merak eden ve mesaj atan tüm takipçilerine İnstagram hesabı üzerinden teşekkür eden Didem Uzel, 'Manhattan'da yaşanan saldırı ile ilgili çok fazla mesaj alıyoruz. Hemen bildireyim, biz iyiyiz çok şükür. Merak edip geçmiş olsun mesajı yollayan herkese çok teşekkür ederiz. Maalesef olay her gün alışveriş yaptığımız hatta size hep story attığım marketle, Aslan'ın dans ve müzik derslerinin yapıldığı yerin karşı caddesi. Bu sefer dualarınız korudu. Gelecek sefer olmasın diliyorum.' şeklinde açıklama yaptı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak içinburaya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.