Didem Uzel'in Sevimli Oğlu Aslan Modelliğe Başladı!

Didem Uzel'in Sevimli Oğlu Aslan Modelliğe Başladı!
05 Haziran 2017

Didem Uzel'in minik oğlu Aslan, modelliğe başladı. Verdiği o tatlı pozları merak ediyor musunuz?

Didem Uzel oğlu Aslan ile birlikte sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Didem Uzel ve Selim Sarı çiftinin oğlu Aslan, İnstagram'da minik bir fenomen desek yanılmış olmayız. Her geçen gün hayran kitlesi artan Aslan, geçtiğimiz günlerde bir marka için ayakkabı modelliği yaptı. Annesi Didem Uzel'in paylaştığı fotoğraflar hem fazlasıyla beğeni aldı hem de yorum yağmuruna tutuldu.   Didem Uzel'in Sevimli Oğlu Aslan Modelliğe Başladı!

Didem Uzel Oğlu Aslan'ın Modellik Yapmasından Memnun

  Didem Uzel'in Sevimli Oğlu Aslan Modelliğe Başladı! Buse Terim'in sahibi olduğu bebek ayakkabı firması için modellik yapan Aslan, yine sevimli görüntüleriyle İnstagram'da bolca konuşuldu. Şimdiden yakışıklılığıyla dikkat çekip modellik yapmaya başlayan Aslan'ı ileride de kameralar önünde göreceğimiz kesin gibi... Annesi Didem hanım, paylaştığı fotoğrafların altına yazdığı yorumlarla bu durumdan memnun olduğunu belirtiyor.

Didem Uzel'den Bakım İtirafı

  Didem Uzel'in Sevimli Oğlu Aslan Modelliğe Başladı! Didem Uzel, takipçilerine ara sıra anneliğe dair önerilerde bulunmayı da ihmal etmiyor. En son oldukça doğal olduğu bir fotoğraf paylaşarak bebek sahibi olan takipçilerine bir itirafta bulundu. Bebek doğduktan sonra kendisine pek vakit ayıramadığını söyleyen Didem Uzel, bebeği doğduktan sonra makyaja ve föne vakit ayırabilen annelere şaşırdığını ve kendisinin buna bir türlü fırsat bulamadığını söyledi.   Aslan bebeğin diğer sevimli fotoğrafları için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk