Demet Akalın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!

Demet Akalın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!
26 Ağustos 2017

Demet Akalın hamile mi ? Ünlü şarkıcı, hakkında çıkan hamilelik iddiaları karşısında sessizliğini bozdu!

Demet Akalın hamile mi? Okan Kurt ve Demet Akalın çifti, ilk çocukları Hira'yı 2014 yılında kucaklarına almıştı. İkinci çocuğu çok istediğini sık sık dile getiren Okan Kurt, bir türlü Demet Akalın'ı ikna edemediğini söylüyordu. Ancak, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafa, Seren Serengil'in yazdığı yorum kafaları karıştırdı.   Demet Akalın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!  

Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın bebek mi bekliyor? Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde konser öncesinde çektiği bir fotoğrafını instagram hesabından paylaştı. Seren Srengil'in fotoğrafın altına yazdığı yorum ise kafaların karışmasına neden oldu. Seren Serengil'in Demet Akalın'a yazdığı 'Ay sen bir güzelleştin ya hamile misin nesin?' yorumunun ardından, ünlü şarkıcının hamile olduğu iddiaları ortaya atıldı. Magazin gündemine oturan konu hakkında, ünlü şarkıcı sessizliğini bozdu ve Twitter hesabından bir açıklama yaptı.   Demet Akalın Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!  

Demet Akalın'dan Hamilelik İddialarına Yanıt

Demet Akalın hamilelik iddiaları ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı: 'Daha çok nasıl sinirlendiririz haberi mi bu? Ya sabır, ya sabır... Yapmayacağım çocuk falan!!!'   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah