Sihirli Annem Dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı Anne Oluyor

Sihirli Annem Dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı Anne Oluyor
09 Mart 2017

Kanal D ekranlarına bir dönem damgasını vuran Sihirli Annem dizisinin çocuk oyuncusu Damla Ersubaşı anne oluyor. Ersubaşı ve eşinin kısa bir süre önce sosyal medyadan yaptığı canlı yayından bebek haberi geldi. Geçtiğimiz Aralık ayında İş adamı Mustafa Can Keser ile dünya evine giren güzel oyuncunun Instagram hesabından yaptığı açıklamada hamile olduğunu duyurması sevenlerini mutlu etti.

Kısa Bir Süre Önce Evlenmişti

Bir döneme çocuklar kadar büyüklerinde kalbinde taht kuran Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı "Tuğçe" karakteriyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Damla Ersubaşı, kısa bir süre önce Ortaköy'da bir gece kulübünün işletmecisi olan iş adamı Mustafa Can Keser ile hayatını birleştirmişti.

Hamile Olduğunu Sosyal Medyada Canlı Yayınla Duyurdu

Ersubaşı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yapmış olduğu açıklamada sevenlerine hamile olduğunu söyledi. Sosyal medyada canlı yayın yapan çift, kız çocukları olacağını açıklarken, bebeklerine Zehra ismini koyacaklarını belirtti. Sihirli Annem Dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı Anne Oluyor

Sihirli Annem de Tanınmıştı

Kanal D ekranlarında 2003 yılında yayımlanan Sihirli Annem, Fantastik türünde televizyon dizisidir. Baş rollerini İnci Türkay ve Şahap Sayılgan'ın paylaştığı dizide, Betüş isiminde iyi kalpli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadıkla evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını konu alır. İlk bölümü 27 Şubat 2003'te Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi, 118. bölümden sonra 2006 yılında Star TV'ye geçmiştir. 4. sezon yayınladıktan sonra 130. bölümüyle final yapmıştır. Dizi sevenlerin yoğun isteği üzerine 5 yıl sonra yeniden Star TV'de yayınlanmaya başlamıştır. 3 sezon daha yayınlandıktan sonra 10.03.2012 tarihinde 7. sezon 240. bölümüyle ekranlara veda etmiştir. Dizide Tuğçe karakterini canlandıran Damla Ersubaşı da bu diziyle akıllara yer etmiştir. Sihirli Annem Dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı Anne Oluyor

Damla Ersubaşı Biyografisi

Damla Ersubaşı, 21 Haziran 1993'de İstanbul'da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimine devam ediyor. Oyunculuk deneyimine ilk olarak, Kanal D ekranlarında yayınlanan, Meltem Cumbul ve Mehmet Ali Alabora'nın oynadığı ''Yılan Hikayesi'' adlı dizide başladı. Daha sonra pek çok dizide rol alan Damla Ersubaşı, 2003-2011 yılları arasında yayınlanan ' 'Sihirli Annem'' dizisinde ki Tuğçe karakteri ile tanındı. Damla Ersubaşı, oyunculuk dışında LC Waikiki kataloglarında fotomodellik de yapmıştır. Başarılı oyuncu en son 2014 yılında Sabit Kanca 2 isimli sinema filminde Zeliş karakterini ve 2012 yılında çekilen Yok Artık 2 filminde kendini oynamıştır.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk