Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!

Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!
17 Mayıs 2017

Ciara doğum yaptığını hayranlarına müjdeledi! Minik kızı Sierra Princess Wilson ve kendisinin sağlık durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

Ciara doğum yaptığını duyurdu! R&B müziğin yıldızı Ciara, sonunda bebeğine kavuştu. Eşi Russel Wilson ile uzun süredir birlikte olan ve bir oğlu bulunan Ciara, ikinci bebeğine hamileydi. Hamileliğine dair sosyal medya hesaplarından sürekli pozlar paylaşan ünlü şarkıcı, ne zaman doğuracağı ile ilgili kimseye bir açıklama yapmamıştı. Sonunda bebeğin doğduğunu hayranlarına müjdeleyen Ciara'nın ve doğan kızının sağlıkları gayet iyi durumda.   Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!   32 yaşındaki güzel şarkıcı, doğumunu şu sözlerle sevenlerine müjdeledi. 'Sevgili Sierra Princess Wilson, dalgalar ne kadar büyük olursa olsun, biz daima sakin kalacağız. Seni seviyoruz, annen ve baban...'   Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi!  

Ciara Doğum Yapmadan Önce 'Baby Shower' Düzenlemişti

  Ciara Doğum Yaptığını Müjdeledi! Ciara, kızı Sierra Princess Wilson doğmadan 1 ay önce, 'hoşgeldin bebek' partisi düzenlenmişti. O anlara ait fotoğrafları ise instagram hesabından sıkça paylamıştı.  

Hamileliğinde Verdiği Pozlarla Olay Olmuştu

Şarkıcı ve model Ciara, çok ünlü bir dergiye hamileliğinde poz vermişti. Fotoğraf çekimleri minik oğlu Zahir ile birlikte gerçekleşmişti. Verdiği pozlar sayesinde epey eleştirilmişti. Beyonce ile hamileliği aynı döneme denk gelen Ciara, Beyonce'ye benzer pozlar vermekle suçlanmıştı.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.