Küçük Bülent! Ceyda Düvenci'nin Oğlu İlk Kez Bu Kadar Net Görüntülendi!

Küçük Bülent! Ceyda Düvenci'nin Oğlu İlk Kez Bu Kadar Net Görüntülendi!
17 Kasım 2017

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin oğlu Okan Ali ilk kez bu kadar net görüntülendi! Okan Ali'nin, babası Bülent Şakrak'a olan benzerliği ise gören herkesin yüzünü gülümsetti.

Temmuz ayında dünyaya gelen Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin oğlu Okan Ali, ilk kez bu kadar net görüntülendi! Geçtiğimiz günlerde arkadaşları ile Nişantaşı'nda yemek yiyen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, oğulları Okan Ali'yi de yanlarında götürdü. Okan Ali'nin babası Bülent Şakrak'a olan benzerliği ise görenlerin yüzünü gülümsetti.   Küçük Bülent! Ceyda Düvenci'nin Oğlu İlk Kez Bu Kadar Net Görüntülendi!

Ceyda Düvenci'nin Oğlu Okan Ali İlk Kez Bu Kadar Net Görüntülendi!

  Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, Temmuz ayında oğulları Okan Ali'ye kavuşmuştu. Amerika'da dünyaya gelen Okan Ali'nin babasına olan benzerliği ise gören herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde dostlarıyla birlikte Nişantaşı'nda yemek yerken görüntülenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, oğulları Okan Ali'yi de yanlarında götürmüştü. Magazin muhabirleri, yemek sonrası restoranttan ayrılan çiftten çok oğulları Okan Ali'ye ilgi gösterdi. İlk kez bu kadar net fotoğrafı çekilen Okan Ali'nin babası Bülent Şakrak'a olan benzerliği ise gören herkesi hayrete düşürdü.   Küçük Bülent! Ceyda Düvenci'nin Oğlu İlk Kez Bu Kadar Net Görüntülendi!  

Bülent Şakrak'ın Oğlu Okan Ali'ye İlgisi

  Dostlarıyla yemek yerken Nişantaşı'nda görüntülenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, çevredeki insanlar ve basın tarafından büyük ilgi gördü. Dikkat çeken bir diğer detay ise Bülent Şakrak'ın oğlu Okan Ali'ye olan ilgisi oldu. Sürekli battaniye ile oğlunu koruyan ve öpücüklere boğan Bülent Şakrak, ne kadar ilgili bir baba olduğunu kanıtladı.   Küçük Bülent! Ceyda Düvenci'nin Oğlu İlk Kez Bu Kadar Net Görüntülendi!  

Ceyda Düvenci Henüz İyileşmedi

Bülent Şakrak oğlu Okan Ali'yi battaniyeye sarıp önden yürürken, Ceyda Düvenci'nin sekerek arkadan yürümesi gözlerden kaçmadı. 1 hafta önce sosyal medya hesabından burktuğu ayağının fotoğrafını paylaşan Ceyda Düvenci, merdivenden inerken ayağını zedelediğini söylemişti. Hala iyileşmediği görülen Ceyda Düvenci, şu sıralar kızından ilham alarak hazırladığı ve ilk kez 2016 yılında görücüye çıkarttığı Meli Melek Ajanda'nın üçüncü basımı ile ilgileniyor.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.