• gebe.com
  • /
  • Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'nin İlk Fotoğrafını Paylaştı

Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'nin İlk Fotoğrafını Paylaştı

İkinci defa anne olan ünlü oyuncu Ceyda Düvenci oğlu Okan Ali ve eşi Bülent Şakrak ile çekilmiş fotoğraflarını ilk defa paylaştı.

Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'nin İlk Fotoğrafını Paylaştı

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Ceyda Düvenci oğlunun ilk fotoğrafını instagram hesabı üzerinden paylaştı. 2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile dünya evine giren başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde ikinci defa anne olmanın sevincini yaşadı. İlk eşinden olan SMA hastası kızının tedavisi için Amerika'da bulunan Düvenci, ikinci bebeğini Amerika'da doğurdu.

Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'nin İlk Fotoğrafını İnstagramdan Paylaştı

Kızının tedavisi için Amerika'da bulunan ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ve eşi Bülent Şakrak, bebeklerine kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Geçtiğimiz Cumartesi (1 Temmuz) günü Düvenci'nin doğum yapmasından sonra eşi Bülent Şakrak mutlu haberi sosyal medyadan paylaşmıştı. Kısa bir süre önce de Ceyda Düvenci İnstagram hesabından Okan Ali ismini verdikleri oğulları ile birlikte çekilen fotoğflarını paylaştı.   

ceyda düvencinin oğlu   

Bebekleri Okan Ali ile birlikte çekilmiş fotoğrafını ilk kez paylaşan Düvenci, yazmış olduğu notla takipçilerini fazlasıyla duygulandırdı. Düvenci'nin paylaşımı sonrasında takipcilerinden 113 bin 659 beğeni ve 4 binden fazla tebrik mesajı aldı. İşte Ceyda Düvenci'nin instagram hesabından paylaşmış olduğu fotoğraf ve herkesi duygulandıran mesajı...   

ceyda düvenci ve eşi bülent şakrak   

"Hoşgeldin anasının kuzusu, ablasının yoldaşı, babasının aslanı. Sefalar getirdin."

"Hayatın içinde, hayata daireleri bir sürü şey biterken. Kendi dünyama çekildim yuvamda sevdiklerimle son iki ay hayatımın mucizesini yaşadım. Seni kucağıma almak için hazırlıklarım büyük oldu ... emekle ve aşkla bekledim seni. Endişeli, umut dolu, aşkla, korkularımın üstünde gide cide ... 9 ay sabırla bazen de sabırsız ... baban ve kardeşin en büyük gücüm oldu. Ve onun için endişelendiğimde içimde kıpırdanıp 'anne iyiyim, korkma' diyen sen de ... ve 01-07-17 hayat başkalaştı. Sesini duyduğum an dakiklar süren bir ağlama başladı bende ameliyathanede. Hıçkıra hıçkıra ağladım.   

ceyda düvencinin oğlu okan ali    

Tüm yaşadıklarım, yüklerim, sıkıntım, kendime kızmalarım, endişelerim aktı gözlerimden ve gitti ... sonra babanın kucağında kokladım seni ilk ... şimdi artık dimdik duruyorum ... hoşgeldin oğlummm ... aşkla, saygıyla, hayranlıkla, sonsuz bağlanmışum adamın meyvesi hoşgeldin. Güzeller güzeli ablan, mükemmel baban ve ben seni nasıl bekledik bir bilsen ... yuvamıza geldiğinden beri hayatımızı nasıl başkalaştırdığını sana ömür boyu anlatıcam. Balköpüğüm safra başkalaştı ve muhteşem bir abla oldu sana daha ilk günlerinde ... Hoşgeldin ömrümün 2. Meyvesi. Hayatın mucizelerine inanın, güçlü, aşk dolu herkese selam olsun ... darısı isteyen herkesin başına sağlıkla ..."

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.