Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'yle Asmalımescit'te Görüntülendi

Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'yle Asmalımescit'te Görüntülendi
22 Ağustos 2017

İkinci bebeği Okan Ali'yi üç ay önce gittiği Amerika'da dünyaya getiren ünlü oyuncu Ceyda Düvenci oğlu, eşi ve kızı ile birlikte Türkiye'ye döndü.

Ceyda Düvenci Oğlu İle Birlikte Türkiye'ye Döndü

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Ceyda Düvenci oğlu Okan Ali ile birlikte Türkiye'ye döndü! Geçtiğimiz ay Amerika'da ikinci bebeğini dünyaya getiren ünlü sanatçı Ceyda Düvenci, eşi Bülent Şakrak ve kızı Melisa ile birlikte geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye döndü. İlk çocuğu Melisa'nın tedavisi için üç ay önce Amerika'ya giden bu süre zarfında hamile olduğu ikinci bebeğini dünyaya getiren Düvenci, yurda döndükten kısa bir süre sonra eşi Bülent Şakrak ve oğulları Okan Ali ile birlikte Asmalımescit'te görüntülendi.

Doğum Günü Partisinde Görüntülendiler

Yaklaşık üç ay kaldıkları Amerika'dan kısa bir süre önce dönen Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çifti bir aylık oğulları Okan Ali ile Asmalımescit’te görüntülendi. Bülent Şakrak mekan çıkışında oğluyla birlikte objektiflere poz verdi. Amerika'dan İstanbul’a dönen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, önceki gece Asmalımescit'te bulunan bir mekanda ünlü sinema oyuncusu Cüneyt Arkın’ın küçük oğlu Kaan Cüreklibatur ve eşi Aslı Cüreklibatur’un doğum günü partisine katıldılar. Çift, katıldıkları partiye iki aylık erkek bebekleri Okan Ali Şakrak’ı da yanlarında getirdiler.   Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'yle Asmalımescit'te Görüntülendi

Havaalanında Engin Hepileri Karşıladı

Geçtiğimiz gün Amerika'dan Türkiye'ye dönen Düvenci- Şakrak çiftini havaalanında yakın arkadaşları oyuncu Engin Hepileri karşıladı. Basında yer alan habere göre, Hepileri, minik Okan Ali’yi kucağına alınca Bülent Şakrak'ın “Kucağına yakıştı, artık zamanıdır” diyerek arkadaşına takıldığı öğrenildi. Üç ay önce doğum için gittiği Amerika’dan önceki gün dönen Düvenci ve eşi Bülent Şakrak, bir aylık oğulları Okan Ali ile havalimanı çıkışında görüntülendi. Ünlü oyuncu, bebeğin fotoğrafları çekilirken gülerek “Aman yanına bir nazar boncuğu koyun” diye esprisinde bulundu.   Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'yle Asmalımescit'te Görüntülendi   Ceyda Düvenci, Türkiye'ye dönmek için gittiği havaalanından çekmiş olduğu fotoğrafa şu notu düşmüştü.   Ceyda Düvenci Oğlu Okan Ali'yle Asmalımescit'te Görüntülendi  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl