Ceyda Düvenci Doğumu Amerika'da Yapacak

Ceyda Düvenci Doğumu Amerika'da Yapacak
29 Nisan 2017

Ceyda Düvenci Doğumunu Amerika'da yapacak. İlk çocuğunun tedavisi nedeniyle Amerika'ya gideceğini açıklayan oyuncu ikinci bebeğini de orada doğum yapacağını açıkladı.

Ceyda Düvenci ikinci bebeğinin doğumunu Amerika'da yapacak. Birkaç yıl önce kendisi gibi oyuncu Bülent Şakrak ile evlenen Düvenci, ikinci bebeğini bekliyor. Geçtiğimiz günlerde bir etkiliğe konuşmacı olarak katılan Düvenci, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başarılı oyuncu açıklamalarında bir süredir basında yer alan "Ailesi ile Amerika'ya Yerleşiyor" haberlerine de açıklık getirdi.

"Amerika'ya Temelli Yerleşmiyoruz"

Bir konferansa konuşmacı olarak katılan Ceyda Düvenci, konferans öncesinde basının sorularını yanıtladı. Hakkında Amerika'ya yerleşmesi ile ilgili çıkan haberlere de açıklık getiren güzel oyuncu, konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu. “Amerika'ya temelli yerleşmiyoruz. Kızım Melisa'nın özel bakımı ve doktoru orada olduğu için her sene zaten yaz aylarını Amerika'da geçiriyoruz. Uzun bir süre kalacağımız için Bülent boş durmamak adına oyalanmak için kendisine iş kurmayı planlıyor. Oradan ev almak daha hesaplı geldi. Doğumum da temmuz ayına denk geldiği için kısmetse doğumumu orada doğuracağım. Biz ülkemizi seviyoruz, başka ülkeye yerleşmeyiz.” dedi.   Ceyda Düvenci Doğumu Amerika'da Yapacak  

Bebeği Temmuz'da Doğacak

İkinci bebeğinin Temmuz ayının ilk haftasında doğacağı öğrenilen Ceyda Düvenci bebeğinin doğumuyla ilgili , "Ağustos 15 gibi geri döneceğiz çünkü kızım Melisa'nın terapileriyle denk geldi. Aynı tarihte olduğu için orada doğum yapalım dedik" şeklinde konuştu.

"Bülent'e Çok Çektirdim"

İkinci bebeğine hamileliğinde 28 haftayı geride bıraktığı öğrenilen ünlü oyuncu, bu süreçte eşi Bülent Şakrak’a çok çektirdiğini ifade etti. Düvenci, “Duyguyla alakalı çok iniş çıkışlarım oluyor. Bülent’e çektirdiklerim için özür diliyorum. İyi ki var.” şeklinde yapmış olduğu açıklama ile eşinin gönlünü almayı da ihmal etmedi.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.