Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye Sürpriz Parti

Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye Sürpriz Parti
13 Haziran 2017

Ceyda Düvenci ve eşi Bülent Şakrak kısa süre sonra dünyaya gelecek olan bebekleri Okan Ali için baby shower partisi düzenlediler.

Geçtiğimiz günlerde ilk kızı Melisa'nın tedavisi için Amerika'ya giden oyuncu Ceyda Düvenci, ikinci  bebeğini de orada dünyaya  getirecek. Önümüzdeki günlerde ikinci defa anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncuya, kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak tarafından sürpriz hoş geldin bebek (baby shower) partisi düzenledi. 2015 yılında oyuncu Bülent Şakrak ile dünya evine giren Ceyda Düvenci'nin ikinci bebeğinin cinsiyeti erkek olduğu belirtilirken, bebeğin isminin Okan Ali olacağı öğrenildi.

Ceyda Düvenci - Bülent Şakrak Amerik'da Baby Shower Düzenledi

Kızlarının tedavisi ve ikinci bebeklerinin doğumu için bir süredir Amerika'da olan çift doğumuna sayılı günleri kalan oğulları için dün baby shower partisi düzenledi. Çiftin yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen partiden birbirinden renkli kareler paylaşıldı.   Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye Sürpriz Parti  

Sürprizi Bülent Şakrak Hazırladı

Kısa bir süre sonra doğum yapacak olan Ceyda Düvenci'ye eşi Bülent Şakrak tarafından hazırlanan baby shover partisi ünlü oyuncuyu mutlu ederken, Ceyda Düvenci sosyal medya hesanından eşine teşekkür etti.   Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye Sürpriz Parti   Düvenci, kısa bir süre sonra dünyaya gelecek olan bebekleri için yaptıkları  hoş geldin bebek etkinliğinin videosunu instagram hesabından paylaşırken, "Şükür sahip olduğumuz yuvamıza, dostluklara, sağlığımıza, yaşanan tüm özel anlara... Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye Sürpriz Parti   Benim ömrüm burada da durmadı, canlarımızla bir olup sürpriz bir gün hazırlamışlar bize" notunu düştü.  

Ceyda Düvenci Baby Shower

Ceyda Düvenci (@ceydadvenci) tarafından paylaşılan bir video ()

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.