• gebe.com
  • /
  • Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali'nin Havaalanındaki Zor Anları!

Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali'nin Havaalanındaki Zor Anları!

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak'tan muvafakatname almayı unutunca, oğlu Okan Ali ile Kıbrıs'a uçmasına izin verilmedi.

Ceyda Düvenci ile Oğlu Okan Ali'nin Havaalanındaki Zor Anları!
Geçtiğimiz kış aylarında Bülent Şakrak ile Kaz Dağları'nda nikah masasına oturan Ceyda Düvenci, kısa süre sonra oğlu Okan Ali'ye hamile olduğunu açıklamıştı. Ceyda Düvenci doğum yapmak için Amerika'ya gitmiş ve sağlıklı bir şekilde oğlu Okan Ali'yi kucağına almıştı. Kızı Melisa'nın tedavisi için bir süre daha yurt dışında kalan güzel oyuncu, bir süre önce Türkiye'ye dönmüştü. Birkaç gün önce ise oğlu ile Kıbrıs'a gitmek için havaalanında görüntülenen ünlü oyuncu Ceyda Düvenci bebeği Okan Ali ile stresli anlar yaşadı.   ceyda düvenci bebeği  

Ceyda Düvenci Bebeği Okan Ali ile Havaalanında Stresli Anlar Yaşadı!

  39 yaşında ikinci kez annelik duygusunu tadan ünlü oyuncu, oğlu Ali ile Kıbrıs'a gitmek için havaalanına geldiğinde büyük şok yaşadı. Oğlu Ali ile birlikte yurt dışına çıkabilmesi için eşi Bülent Şakrak'tan muvafakatname alması gerektiğini çıkış kapısında öğrenen Ceyda Düvenci zor anlar yaşadı. Hemen eşi Bülent Şakrak'ı arayıp gerekli belgeleri isteyen ünlü oyuncu, o sırada fotoğraflarının çekildiğini görünce daha da gerildi. Gerekli olan belgelerin gelmesinin ardından oğlu Okan Ali ile birlikte Kıbrıs'a uçtu.   ceyda düvenci oğlu okan ali    

Ebeveynler Dikkat! Bebeğinizle Yurt Dışına Çıkarken Eşinizden Muvafakatname Almalısınız!

Bebeği ile eşi olmadan yurt dışı seyahatine çıkacak anne-babalar, hava alanına gitmeden önce mutlaka eşinden muvafakatname almalılar. Aksi halde uçuş için izin verilmeyecektir. Çocuklar, annesi veya babası olmadan başka biri ile yurt dışına çıkacaksa, anne ve babasından noter onaylı muvafakatname gerekir. Şayet bebek/çocuk ebeveynlerden sadece biri ile yurt dışına çıkacaksa ve diğer ebeveyn onlara eşlik etmeyecekse, yurt dışına çıkmayan ebeveyn tarafından imzalanmış ve noter onaylı muvafakatname olması gerekir.  

Boşanmış Ebeveynler Mahkemeden İzin Alabilir

  Eğer ebeveynler boşanmış ve çocuğu yurt dışına götürecek olan ebeveyn diğer ebeveyne ulaşamıyorsa, mahkemeden de izin çıkartılabilir ve muvafakatname olmadan yurt dışı seyahatine çıkılabilir. Aynı şekilde boşanmış ebeveynlerin aralarında çocukla ilgili anlaşma protokolü varsa, muvafakatname olmadan da 28 gün süre ile yurt dışına çıkılabilir.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.