• gebe.com
  • /
  • Cem Yılmaz İkinci Kez Baba mı Oluyor?

Cem Yılmaz İkinci Kez Baba mı Oluyor?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sevgilisi Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddialarına açıklık getirdi!

Cem Yılmaz İkinci Kez Baba mı Oluyor?
Cem Yılmaz ikinci kez baba mı oluyor ? Cem Yılmaz'ın yaklaşık 3 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sevgilisi Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddia edildi. Ahu Yağtu ile olan evliliğinden 5 yaşında bir oğlu bulunan Cem Yılmaz, Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddiaları karşısında sessizliğini bozdu ve konu hakkında açıklama yaptı.  

Cem Yılmaz ikinci kez baba mı oluyor?

 

Cem Yılmaz İkinci Kez Baba mı Oluyor?

Özge Sabuncu hamile mi ?

Ahu Yağtu ile olan evliliğinden 5 yaşında Kemal adında bir oğlu bulunan Cem Yılmaz'ın ikinci kez baba olacağı iddia edildi. Bir magazin programının iddiasına göre Cem Yılmaz ve Özge Sabuncu bebek bekliyor. Geçtiğimiz senelerde muhabirlerin 'Baba mı olacaksınız?' sorusuna 'Benden geçti artık yaşım 50 oldu' diyen Cem Yılmaz, bu sefer daha sert tepki gösterdi. Birkaç gün önce muhabirlerin aynı soruyu kendisine yöneltmesi üzerine, 'Hadi kardeşim hadi, bununla meşgul etmeyin beni' şeklinde açıklama yaptı. Böylece, sevgilisi Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddialarını yalanlamış oldu.   Ahu Yağtu'dan cevap gecikmedi!   Cem Yılmaz İkinci Kez Baba mı Oluyor?   Aynı gece başka bir mekânda görüntülenen Ahu Yağtu'ya, Cem Yılmaz'ın sevgilisi Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddiaları hatırlatıldı. Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu ise 'konunun muhattabı kimse ona sorun' şeklinde cevap verdi. Bir muhabirin 'Kemal'e kardeş gelecek, muhattap siz oluyorsunuz' demesi üzerine iyice gerginleşen Ahu Yağtu'yu arkadaşları sakinleştirdi.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayın!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Jale Kırağı, çiy.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.