Canan Ergüder Hamile Olduğunu Duyurdu: Kenan Ece Baba Oluyor!

Canan Ergüder Hamile Olduğunu Duyurdu: Kenan Ece Baba Oluyor!
24 Ekim 2017

Geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde nikâh masasına oturan Canan Ergüder ve Kenan Ece'nin neden yıldırım nikâhı ile evlendiği belli oldu! Ünlü çift bebek bekliyor!

Ünlü oyuncu Canan Ergüder hamile olduğunu açıkladı! Dün akşam kendisi gibi oyuncu Kenan Ece ile dünyaevine giren Canan Ergüder, nikâhtan paylaştığı fotoğrafla hamile olduğunu herkese ilan etti!   Canan Ergüder Hamile Olduğunu Duyurdu: Kenan Ece Baba Oluyor!  

Canan Ergüder Hamile!

Ünlü oyuncu Canan Ergüder hamile olduğunu açıkladı! 'Behzat Ç' dizisindeki Savcı Esra karakteriyle mükemmel bir çıkış yakalayan, 'Güllerin Savaşı' dizisiyle oyunculuktaki yerini iyice sağlamlaştıran ve son olarak 'Yıldızlar Şahidim' adlı dizi ile karşımıza çıkan Canan Ergüder dün akşam (22.10.2017) Kenan Ece ile evlendi! İzmir'de, Kenan Ece'nin ailesinin evinde evlenen çift, nikâhlarına sadece ailesi ve yakın dostlarını çağırdı.   Canan Ergüder Hamile Olduğunu Duyurdu: Kenan Ece Baba Oluyor!  

Canan Ergüder ve Kenan Ece Bebek Bekliyor!

'Güllerin Savaşı' adlı dizide sevgiliyi canlandıran Canan Ergüder ve Kenan Ece'nin set aşkı gerçeğe döndü. Dün akşam (22.102017) sessiz sedasız, yıldırım nikâhı ile evlenen çiftin neden bu kadar aceleci davrandığı da Canan Ergüder'in instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile anlaşıldı. Göbeğini tuttuğu fotoğrafı 'Biz evlendik ve heyecanla bekliyoruz' notuyla paylaşan Ergüder'in kaç aylık hamile olduğu ise bilinmiyor.   Canan Ergüder Hamile Olduğunu Duyurdu: Kenan Ece Baba Oluyor!  

Kenan Ece Aşkını Böyle İtiraf Etmişti!

'Güllerin Savaşı' adlı dizide yaşadıkları aşkı gerçek hayata taşıyan Kenan Ece ve Canan Ergüder bebek bekliyor. Dün akşam İzmir'de Kenan Ece'nin ailesinin evinde yıldırım nikahı ile dünyaevine giren çift, güzel haberi sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla duyurdu. Daha önce bir muhabirin ' En iyi oyuncu partneriniz kimdi?' sorusunu Canan Ergüder olarak cevaplayan Kenan Ece, 'Zaten gerçek hayatta da birlikteyiz' cevabı ile ilişki yaşadıklarını itiraf etmişti.  

Kenan Ece Kimdir?

Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'de 24 Aralık 1980'de yılında dünyaya gelen Cahit Kenan Ece'nin babası, Galatasaray kulübü eski yöneticilerinden Turgan Ece'dir. Türkiye'nin ilk dünya güzeli Keriman Halis ise Kenan Ece'nin halasıdır. İstanbul Avusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra oyunculuk ve ekonomi eğitimi için İrlanda'ya giden Kenan Ece, burada eğitimini tamamladıktan sonra bir enerji firmasında finans analistliği yaptı. Mezun olduktan sonra İrlanda'da kalmaya devam eden Kenan Ece, bir yandan da oyunculuğa devam ediyordu. Bir oyun sırasında ajans tarafından keşfedilen Ece, İrlanda'da oldukça popüler olan bir diziden teklif aldı. 13 bölüm dizide oynadıktan sonra 2009 yılında İstanbul'a dönen Kenan Ece'nin oynadığı ilk sinema filmi, kendisine Şevval Sam ve Ayla Algan'ın da eşlik ettiği 'Yüreğine Sor' oldu.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.