Canan Ergüder Bebeğine Kavuştu! İşte İlk Fotoğraflar...

Canan Ergüder Bebeğine Kavuştu! İşte İlk Fotoğraflar...
10 Mayıs 2018

Başarılı oyuncu Canan Ergüder'in 30 Mart'ta doğum yaptığı öğrenildi!

Güzel oyuncu Canan Ergüder doğum yaptığını sonunda açıkladı! Dizi setinde tanıştığı Kenan Ece ile geçtiğimiz yıl evlenen Canan Ergüder bebeği Demir’i kucağına aldı. Uzun bir süre sessizliğini koruyan Canan Ergüder, Mart ayında doğum yaptığını açıkladı.

Canan Ergüder Doğum Yaptı!

‘Behzat Ç’ adlı dizideki Savcı Esra rolü ile büyük bir çıkış yakalan Canan Ergüder, kariyerindeki başarısını Güllerin Savaşı adlı dizi ile pekiştirmişti. Aynı dizinin setinde tanıştığı Kenan Ece ile olan arkadaşlığı kısa bir süre sonra aşka dönüşmüştü ve ünlü çift geçtiğimiz sene dünya evine girmişti. İzmir’de yıldırım nikâhı evlenen çift, törene sadece yakın dostlarını davet etmişti. Nikâhta çekilen karnı belirgin fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan Canan Ergüder, hamile olduğunu da herkese ilan etmişti. Bu pozdan sonra ortalıklarda görünmeyen Canan Ergüder’in doğum yaptığı öğrenildi.

Canan Ergüder Bebeğine Kavuştu! İşte İlk Fotoğraflar...

Kenan Ece Baba Oldu!

Hürriyet Kelebek’te yer alan habere göre, güzel oyuncu 30 Mart’ta doğum yaptı. Canan Ergüder’in bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenilirken, oğluna ‘Demir’ ismini verdiği iddia edildi. Doğumdan sonra setlere uzun bir süre ara vereceği öne sürülen Canan Ergüder tarafından henüz bir açıklama gelmedi. İlk kez baba olan Kenan Ece ise şimdilerde ‘Avlu’ adlı bir dizide oynuyor.

Canan Ergüder Bebeğine Kavuştu! İşte İlk Fotoğraflar...

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Vacibe Yapılması gerekli olan.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah