Canan Ergüder Doğum İçin Gün Sayıyor!

Canan Ergüder Doğum İçin Gün Sayıyor!
26 Aralık 2017

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Canan Ergüder, ilk kez görüntülendi!

Behzat Ç adlı dizideki 'Savcı Esra' rolü ile herkesi ekran başına kitleyen, daha sonra rol aldığı Güllerin Savaşı'nda segilediği  performans ile kariyerindeki başarısını kanıtlayan Canan Ergüder, Ekim ayının son günlerinde, kendisi gibi oyuncu Kenan Ece ile nikâh masasına oturmuştu. Canan Ergüder hamile olduğu için yıldırım nikâhı ile evlenen çift, o günden itibaren medyadan uzak bir yaşam sürüyordu, Kenan Ece'nin doğum gününe kadar...

Canan Ergüder Doğum İçin Gün Sayıyor!

Evlendiği günden beri kameralardan uzak duran Canan Ergüder, sonunda ortaya çıktı. 37 yaşına giren Kenan Ece'nin doğum gününü kutlamak için bir mekânda bulunan çift, çekindikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Karnı iyice belirginleşen oyuncu, eşi ile olan fotoğrafına 'İyi ki doğmuş' notunu ekledi. Hamileliği hakkında bugüne kadar hiçbir açıklamaya yapmayan Canan Ergüder'in bebeğinin cinsiyeti ve ismine dair bir bilgi henüz edinilemedi.

(Haber güncellendi.10.05.2018)

*Canan Ergüder doğum yaptı! Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. 

Canan Ergüder Doğum İçin Gün Sayıyor!Şubat Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

Güllerin Savaşı adlı dizide iki sevgiliyi canlandıran Canan Ergüder ve Kenan Ece'nin set aşkı bir süre önce gerçeğe dönmüştü. Kenan Ece'nin İzmir'deki ailesinin evinde, sadece yakın dostlarının katıldıkları bir törenle evlenen çift, bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. Ekim ayında, göbeğini tuttuğu fotoğrafı 'biz evlendik' notu ile paylaşan Canan Ergüder'in Şubat ayında doğum yapması bekleniyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.