Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Gizlemiyor!

Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Gizlemiyor!
26 Mayıs 2018

Doğum yaptıktan sonra sırra kadem basan Canan Ergüder, bebeği Demir'i artık gizlemiyor!

Canan Ergüder geçtiğimiz aylarda doğum yapmıştı. Lohusalık dönemini atlatan Ergüder, eşi Kenan Ece ile birlikte bebeklerinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladılar.

Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Saklamıyor!

Behzat Ç’nin savcı Esra’sı, Güllerin Savaşı’nın Gülfem’i güzel oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz sene  Ekim ayında, kendisi gibi oyuncu olan Kenan Ece ile evlenmişti. İzmir’de sade bir törenle dünya evine giren çift, bebek beklediklerini de aynı gün sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. O günden bu yana ortalıklarda görünmeyen Canan Ergüder doğum yaptığını dahi sır gibi saklamıştı. 30 Mart’ta doğum yaptığı öğrenilen oyuncu lohusalık dönemini atlatmasıyla birlikte bebeğinin fotoğraflarını paylaşmaya başladı!

Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Gizlemiyor!

30 Mart’ta doğum yapan Canan Ergüder’in bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi. Oğluna Demir ismini veren ünlü oyuncu, artık bebeğini gizlemiyor. Hem Kenan Ece hem de Canan Ergüder, bebeklerinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından yayınlamaya başladı.

Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Gizlemiyor!

Canan Ergüder Oğlu Büyüyene Kadar Hiçbir Projede Yer Almayacak

Hamileliği ile birlikte sırra kadem basan Canan Ergüder, herhangi bir projede yer almadı. Projeleri değerlendirmek için oğlunun büyümesini bekleyeceği öğrenildi. Eşi Kenan Ece ise şu sıralar Avlu adlı dizide Murat Ünal isimli karaktere can veriyor.

Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Gizlemiyor!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.