Can Nergis Baba Oluyor!

Can Nergis Baba Oluyor!
28 Nisan 2017

Bu yıl anne-baba olacak ünlümüz bir hayli fazla! Şimdi de kulislerde Can Nergis'in baba olacağı konuşuluyor.

Can Nergis baba oluyor! Böylelikle baba olacak ünlüler kervanına o da katılıyor. Ay başında sessizce Jelena Milosavjevic ile Hollanda'da nikah masasına oturmuşlardı. Arda Turan ile birlikte bir deri markasının reklamlarında oynayarak tanınan sırp model Jelena Milosavjevic ile Can Nergis uzun süredir birliktelerdi. Nikahtan sonra tüm sosyal medya hesaplarındaki soyadını 'Nergis' olarak değiştiren Jelena Milosavjevic ve Can Nergis'in bebek beklediği haberi medyada geniş yer buldu.   Can Nergis Baba Oluyor!  

Can Nergis Baba mı Olacak?

İddialara göre Jelena Milosavjevic'in 3 aylık hamile olduğu söyleniyor. Jelena Milosavjevic ve Can Nergis'ten konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.Bu ayın başında da ani bir kararla evlenen çiftin bebeğinin cinsiyetiyle ilgili de herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.  

Can Nergis Baba Oluyor!


Can Nergis Kimdir?

Can Nergis, 27 Mayıs 1985'te İstanbulda doğdu. Liseyi bitirdikten sonra üniversite eğitimi içinde Londra'ya gitti. Daha sonra ise modellik yapmak için Çin ve Tayland'da bulundu. 2011 yılında tekrar Türkiye'ye dönerek oyunculuğa başladı. Çeşitli dizilerde yer alan oyuncu, çıkışını 'Arka Sokaklar' diziyle yapmıştır. Şu anda ise 'Anne' dizisinde 'Ali Arhan' karakterini canlandırıyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.