Çağla Şıkel'den Sürpriz Açıklama!

Çağla Şıkel'den Sürpriz Açıklama!
05 Mart 2018

Emre Altuğ ile olan evliliğinden 2 oğlu bulunan Çağla Şıkel, üçüncü kez anne olmak istediğini açıkladı!

Geçtiğimiz Cuma günü, küçük oğlu Uzay için doğum günü partisi organize eden Çağla Şıkel, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Çocukları çok sevdiğini belirten ünlü manken, tekrar anne olmak istediğini açıkladı!

Çağla Şıkel Üçüncü Kez Anne Olmak İstediğini Açıkladı!

Ünlü manken Çağla Şıkel ile sanatçı Emre Altuğ, uzun süren birlikteliklerinin ardından 2008 yılında dünyaevine girmişti. Nikâhtan bir yıl sonra ilk çocukları Kuzey'i kucaklayan çift, kısa bir süre sonra ikinci oğulları Uzay'a kavuşmuştu. Anlaşamadıkları için 2015'te boşanma kararı alan Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, bir süredir hayatlarına ayrı devam etse de geçtiğimiz gün Çağla Şıkel'in yaptığı açıklama, çiftin tekrar bir araya geleceği iddialarını gündeme getirdi.

Çağla Şıkel'den Sürpriz Açıklama!

'Çocuklara Karşı Aşırı Zaafım Var'

Geçtiğimiz Cuma günü küçük oğlu Uzay için doğum günü partisi organize eden Çağla Şıkel, yaptığı açıklamalarla gündem oldu! Eski eşi Emre Altuğ'un da katıldığı doğum günü partisinde tekrar anne olmayı çok istediğini dile getiren Şıkel, 'Çocuklara karşı aşırı zaafım var. Annelik duygusu ara sıra kadınlara vuruyor heralde hormonlardan dolayı. Bana da vurdu.' şeklindeki açıklamalarıyla dikkat çekti. Hayatında birinin olmadığı bilinen mankenin bu konuşması, eski eşine dönmek istediği şeklinde yorumlandı.

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.