Buse Terim'in Kızının Adı Belli Oldu

Buse Terim'in Kızının Adı Belli Oldu
21 Eylül 2016

Hamileliğinin 6. ayına giren ünü modacı Buse Terim, bebeğine hangi ismi vereceklerini açıkladı.

Buse Terim'in Kızının Adı Belli Oldu

Hamileliğinin 6. ayına giren ünü modacı Buse Terim, bebeğine hangi ismi vereceklerini açıkladı. Volkan Bahçekapılı ile geçen yıl hayatını birleştiren Buse Terim sosyal medya hesabından hamile olduğunu daha sonra da bebeğinin cinsiyetinin kız olacağını açıklamıştı. Buse Terim, taftalardır takipçileri tarafından kızının adının ne olacağı sorusunu sonunda açıkladı.

İşte kızına vereceği ismi duygusal cümlelerle anlatan Terim'in yazısı;

"Evet, adını NiL koymaya karar verdik kızımızın. Neden mi NİL? Öyle anlamlı, böyle güzel olsun diye düşünmedik aslında. İlk duyduğumuzda su gibi aktı, içimizi ısıttı NİL… Canım kızım, güzel kızım… Adı nehirlerden gelen kızım. Sonra açıp baktığımda mavi anlamına geldiğini de öğrendim NİL’in. Kızımın adı NİL olsun, nehir gibi aksın, mavilerle buluşsun, dedim. Ömrü ve hayatı hep güzelliklerle dolu olsun inşallah. Bana sosyal medya üzerinden birçok isim önerisinde bulunmuştunuz, onlar için de ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Haftaya yine yeni yazımda görüşmek üzere… Herkese çok sevgiler, Nil’in Annesi"

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Vacip Yapılması gerekli olan.