Buse Terim’den Duygusal Paylaşım

Buse Terim’den Duygusal Paylaşım
22 Kasım 2016

Türkiye A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim Bahçekapılı, Ekim ayında kızı Nil’i kucağına aldı.

Buse Terim’den Duygusal Paylaşım

Türkiye A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim Bahçekapılı, Ekim ayında kızı Nil’i kucağına aldı. Nil bebeğin ilk fotoğrafını ise kendi sitesinden sevenleriyle paylaşan Buse Terim fotoğrafın altına: “Hamileliğim süresince deneyimlerimi ve keşfettiklerimi sizlerle buradan paylaştım.Şimdi ise güne Nil’le başlıyoruz…Dünyamıza sefa geldin, hayatımıza hoş geldin pamuk kızım…Gözyaşlarımı mutluluktan akıtan,Aşkımı çoğaltan, annemin ‘anne olunca anlarsın’ sözünü kulaklarımda çınlatan,Babamın benim için atan kalbini hatırlatan,Cennet kokan,Her şeyi yeniden başlatacak olan,Nil’im, Niloşum, bebeğim,İnşallah babanla sana iyi bir anne baba olabiliriz…İnşallah seni hep güleceğin, hep seveceğin, hep iyilik dağıtacağın şekilde büyütebiliriz…Dünyamıza sefa geldin, hayatımıza hoş geldin…” notunu düştü.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Vacip Yapılması gerekli olan.