Buse Terim Bebeği Naz'ın İlk Fotoğrafını Yayınladı

Buse Terim Bebeği Naz'ın İlk Fotoğrafını Yayınladı
20 Nisan 2018

Buse Terim kızı Naz ile olan ilk karesini paylaştı!

Buse Terim Bebeği Naz'ın İlk Fotoğrafını Yayınladı

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim doğum yaptığını açıklamıştı. Şimdi ise Buse Terim bebeği Naz ile olan ilk fotoğrafını yayınladı!

Doğum yapmak için yaklaşık 1 ay önce Amerika’ya giden Buse Terim kızı Naz’ı birkaç gün önce kucağına aldı. İkinci kez anne olan ünlü blogger, sosyal medya hesabından kızı ile olan ilk fotoğrafını yayınladı. İlk kavuştukları esnada çekilen fotoğrafı ‘yeniden anne olmak, yeniden tüm o hisleri sil baştan yaşamak… Pamuk kızım Naz, hoş geldin hayatımıza’ notu ile paylaştı. Kısa süre içinde binlerce beğeni alan fotoğrafın altı, takipçilerinin tebrik mesajlarıyla doldu. Spinal sezaryen yöntemi ile ikinci bebeği Naz’ı kucağına alan Buse Terim, kızı ve kendisinin gayet iyi olduğunu sevenleriyle paylaştı.

Buse Terim Bebeği Naz'ın İlk Fotoğrafını Yayınladı

O an yaşadığı hisleri kaleme alan Buse Terim, yazısını kendi bloğunda paylaştı. İşte, o yazı…

‘İlk kızım Nil’in doğumunda, ne olacağını bilememenin verdiği bir acemilik vardı. Şimdi ise ne olacağını tam biliyorum ancak ne olacağını bilmek sanki beni biraz daha heyecanlandırdı. İlk doğumumda kime benzeyecek ve kaç kilo olacak diye düşünüyordum şimdi ise yalnızca Naz’ın sağlıklı gelmesini dileyerek girdim doğumuma. Kalbimin ve aklımın köşesinde hep Nil vardı. Öyle bir vicdan muhakemesi ki bu annelik, kelimelere dökmek zor.  Şu an Naz da ben de çok iyiyiz. Artık tek düşüncem Nil ve Naz’ın birbirlerini göreceği o an. Beni yine uykusuz geceler, süt geldi/gelmedi paniği, gaz çıktı/çıkmadı turları bekliyor. Her şeye yeniden başlıyoruz. Herkesten ‘ikinci kez anne olmak kolay’: cümlesini duyuyorum. Gerçekten kolay olacak mı yaşayıp göreceğiz.  Tüm iyi dileklerini bana ve aileme gönderen herkese çok teşekkür ederim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle, sevgiler…’

Buse Terim Bebeği Naz'ın İlk Fotoğrafını Yayınladı

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.