Buse Terim'den Sürpriz Haber!

Buse Terim'den Sürpriz Haber!
03 Ekim 2017

Buse Terim ikinci defa anne olmaya hazırlanıyor.

Buse Terim Bahçekapılı İkinci Defa Hamile

Kısa bir süre önce basında çıkan haberlere göre, Fatih Terim'in kızı Buse Terim ikinci defa anne olmaya hazırlanıyor. 2014 yılının Haziran ayında Volkan Bahçekapılı ile evlenen Buse Terim'in Ekim 2016 yılında Nil ismini verdiği bir kızı olmuştu. Edinilen bilgiye göre, Buse Terim Bahçekapılı ikinci defa hamile. İkinci bebeğine üç aylık hamile olduğu öğrenilen Terim'in, yeniden annelik heyecanını yaşayacak olması aileyi mutlu etti.   Buse Terim'den Sürpriz Haber!  

Bebek Haberi Aileyi Sevince Boğdu

  Buse Terim Bahçekapılı ve eşi Volkan Bahçekapılı'nın  21 Ekim 2016 tarihinde Nil ismini verdikleri bir kız bebekleri dünyaya gelmişti. Nil'in doğmasıyla Fatih Terim de ikinci kez dede olma mutluluğu yaşamıştı. Buse Terim'in ikinci bebeğine 3 aylık hamile olmasının Terim Ailesini sevince boğduğu belirtilirken, üçüncü defa dede olmaya hazırlanan Fatih Terim'in de durumdan dolayı çok mutlu olduğu edinilen bilgiler arasında. Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim Çetindoğan'ında 3 yaşında Yaman isminde bir oğlu bulunuyor.   Buse Terim'in Kızının Fotoğrafı İçin Tıklayın   Buse Terim'den Sürpriz Haber!  

Bizim Bir Bebeğimiz Olacak

  Buse Terim hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yazmış olduğu 'Bizden duyun istedik. Evet, bizim bir bebeğimiz olacak' şeklindeki duygusal bir yazıyla açıkladı.  

İşte Buse Terim'in bebek haberini verdiği o yazısı;

"Hayat arkadaşıma kocaman bir aşkla bağlanalı 8 sene oldu. O zamanlar en büyük hayalimiz evlenip, her saniyemizi beraber geçirebilmekti. Bu hayalimize kavuşabildiğimiz için her soluk alışımızda şükrettik Allah'a. Günün birinde birbirine kenetlenen yüreklerimizin, başka bir aşka yer açacağını düşlerdik. O aşkla üç ay önce tanıştık. Minicik atan kalbiyle aşkımızı büyüttü, bizi tamamladı. Şu aralar çok garip duygular yaşıyorum, tarif etmekte zorlanıyorum. Bunu benden duymak istediğinizi biliyorum... O yüzden evet söylüyorum; Bizim bir bebeğimiz olacak. Allah’ım izin verirse onu 6 ay sonra kucağımıza alacağız. Onu sabırla, birbirimize duyduğumuz aşkla, sevgiyle, hayallerle bekleyeceğiz. Artık tek dileğimiz onun sağlık ve sıhhatle dünyaya gelmesi. Hepinizi duyuyorum. Benim için duyduğunuz mutluluğu hissediyorum. Sizlerle beraber yeni bir yolculuğa çıkacağız. Güzel dilek ve temennileriniz; en önemlisi sonsuz desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sizi seviyoruz."
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah