Burcu Kara'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Burcu Kara'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!
08 Ağustos 2017

Burcu Kara'nın bebeğinin ismi belli oldu! Doğumuna sayılı günler kalan ünlü oyuncu, oğlu için klasik bir isim tercih etti!

Burcu Kara'nın bebeğinin ismi belli oldu! Burcu Kara ve Fırat Parlak çifti, kısa bir süre önce doğacak olan bebeklerinin cinsiyetini açıklamıştı. Bir erkek bebek bekleyen çift, geçtiğimiz günlerde oğullarına koyacakları isimde de karar kıldı. Klasik bir isim seçen Burcu Kara ve Fırat Parlak çifti, bebeklerine 'Ali' ismini vereceklerini açıkladı.

Burcu Kara'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

  Burcu Kara'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!   Hamileliğinin son günlerini yaşayan Burcu Kara, oğlunun isminde karar kıldı. Klasik bir isim seçen ünlü oyuncu, oğluna 'Ali' ismini vereceğini açıkladı. Oldukça sağlıklı bir hamilelik süreci geçiren Burcu Kara, yaptığı açıklamada doğumun yaklaşmasıyla tüm hazırlıkları da tamamladığını söyledi. Bebeğin bezinden kıyafetine kadar her detayın hazır olduğunu belirten oyuncu 'Üniversite sınavına bile bu kadar hazırlanmamıştım.' diyerek esprili bir açıklama yaptı.

Doğuma Sayılı Günler Kaldı

    Burcu Kara'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!   Şu sıralar, doğum stresini atmak için eşiyle birlikte tatilde olan Burcu Kara, hamileliğinin 8. ayını doldurdu. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, doğum yaklaştıkça heyecanının da arttığını söyledi. Oğlu Ali'ye kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşayan Burcu Kara, doğum yöntemiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl