Burcu Kara’nın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Burcu Kara’nın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
07 Nisan 2017

Burcu karanın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Burcu Kara'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Geçen sene Belçika’nın Brugge kentinde Fırat Doğu Parlak ile hayatını birleştiren güzel oyuncu haziran ayında teyze olmuştu. Yeğeni Güneş’in heyecanını yaşıyorken bir güzel haber de Kara'dan geldi. 3.5 aylık hamile olan oyuncu ilk bebeğine kavuşmak için gün sayıyor.  Gebe olması nedeniyle mesleğine de bir süre ara veren Kara, ilk bebeğinin cinsiyetini de geçtiğimiz günlerde öğrendi. Bir programın özel haberine göre Burcu Kara'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Bu habere göre, Burcu Kara'nın oğlu olacak.     

Burcu Kara’nın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!  

Burcu Kara'nın bebeğinin cinsiyeti belli olduktan sonra takipçilerinden gelen yorumlar

İnstagram’daki takipçileri de haberler üzerine ünlü oyuncuyu tebrik etmeye başladı. İşte o yorumlardan bazıları;     yaman2403  Hamileymissiniz Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin gözleri sana benzesin   gokhanbalx  hayırlı olsun çocuğunuz   isra_hyta  Bugün çıkan haberler doğrumu bebekmi geliyoo   sergul.copul  Güzel anne adayı :) inşallah bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız. Sizi ve eşinizi tebrik ederim :)   Bakmanızda fayda var: http://www.gebe.com/burcu-kara-hamile/   

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl