Burcu Kara'nın Bebeği Göründü

Burcu Kara'nın Bebeği Göründü
11 Haziran 2017

Ünlü oyuncu Burcu Kara'nın bebeği, sonunda kendini gösterdi!

Ünlü oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz aylarda gebe olduğunu hayranlarıyla paylaşmıştı. Yalnız, sosyal medya hesaplarında hep karnı kapalı kıyafetlerle fotoğraf paylaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğraflarında ise iyice göbeğinin belirginleştiği görüldü.     

Burcu Kara'nın Bebeği Göründü!

Erkek bebek beklediğini ifade eden güzel oyuncu Burcu Kara'nın karnı git gide belirginleşiyor. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda artık göbeği belli olan Burcu Kara'ya hayranlarından iyi dilek mesajları yağmaya devam ediyor. Yaklaşık 6 aylık hamile olan oyuncunun formunu da ihmal etmediği ve beslenmesine çok dikkat ettiği konuşuluyor.  

Burcu Kara'dan Hamilelik Dönemine Özel Beslenme İtirafı

Geçtiğimiz günlerde gebeliği hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu, hamilelik döneminde bolca hurma yediğini, tarçın ve limonu öğünlerinden eksik etmediğini söylemişti. Aynı zamanda spor hocası ve beslenme uzmanıyla çalıştığını, şekerini ancak böyle düzenleyebildiğini ifade etmişti.   

Burcu Kara'nın Bebeği Göründü  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl