Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın 3 Aylık Olduğunu Böyle Duyurdu!

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın 3 Aylık Olduğunu Böyle Duyurdu!
14 Aralık 2017

Başarılı oyuncu Burcu Kara'nın oğlu Ali Çınar 3 aylık oldu!

Sunuculuk yaparak başladığı televizyon hayatına, oyunculuk yaparak devam eden Burcu Kara, geçtiğimiz Eylül ayında Ali Çınar'ı kucağına almıştı. İlk kez annelik duygusunu tadan 37 yaşındaki başarılı oyuncu, oğlunun 3 aylık olduğunu sevenleriyle paylaştı. Bursalı olan Burcu Kara bu güzel haberi, babasının Gemlik'teki zeytinliğinde çektiği fotoğrafla duyurdu.

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın 3 Aylık Olduğunu Bu Fotoğrafla Duyurdu 

Şubat 2016'da Belçika'nın başkenti Brüksel'de, reklamcı sevgilisi Fırat Parlak ile evlenen Burcu Kara, çok geçmeden hamile olduğunu sevenleriyle paylaşmıştı. Oldukça rahat bir hamilelik süreci geçiren Burcu Kara, o dönemde sık sık spor yaparken görüntüleniyor, sağlıklı beslenmeye dair demeçler veriyordu. Bir doğum koçu ile de çalışmaya başlayan Burcu Kara, geçtiğimiz Eylül ayında oğlu Ali Çınar'ı kucağına almıştı. Maslak'ta özel bir hastanede doğum yapan ünlü oyuncunun doğum yaptığını, çalıştığı ajans duyurmuştu. Normal doğum yöntemi ile dünyaya getirdiği bebeği Ali Çınar tam 3 aylık oldu! Bebeğinin 3 aylık olduğunu aşağıdaki fotoğrafla duyuran Burcu Kara, fotoğrafa ' Ali üçüncü ayına, dedesinin zeytinlerinin arasında girdi.' notunu düştü.

Burcu Kara Oğlu Ali Çınar'ın 3 Aylık Olduğunu Böyle Duyurdu!

Setlere Geri Döndü!

Hamileliği sırasında setlere ara vermek zorunda kalan ünlü oyuncu, işine tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz ay, yüzü olduğu bir şampuan markasının reklam çekiminden bir kare paylaşarak işine döndüğünü müjdeleyen Burcu Kara'nın, yakında bir sinema filmiyle sevenlerinin karşısına çıkacağı konuşuluyor.


Kendisine Hakaret Eden Takipçisine Açtığı Dava Sonuçlandı

Burcu Kara, geçtiğimiz yıl sosyal medya hesabından 'Nankörlük eden yalnızlığa mahkumdur' notu ile bir kedinin fotoğrafını paylaşmıştı. Takipçileri ve bazı hayvanseverler, kediyi Burcu Kara'nın sanmış ve sokağa attığını düşünmüştü. Bunun üzerine pek çok kişiden hakarete varan yorumlar alan ünlü oyuncu, Ela K. isimli takipçisine dava açmıştı. Önceki günlerde sonuçlanan davada, Ela K. 1740 TL para cezasına çarptırıldı. Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sadece insanlara ders vermek istediğini ve kendisine hakaret ederek para cezasına çarptırılan 23 yaşındaki takipçisinden parayı tahsil etmeyeceğini söyledi.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.