Burcu Kara Hamileliğinde Formunu Bisiklet Sürerek Koruyor

Burcu Kara Hamileliğinde Formunu Bisiklet Sürerek Koruyor
24 Haziran 2017

Burcu Kara, sahilde bisiklet sürerken görüntülendi! İyice göbeği belirginleşen ünlü oyuncu, hamilelik döneminde formunu bu şekilde koruyabildiğini söyledi.

Burcu Kara hamilelik döneminde formunu bisiklet sürerek koruyor! Kısa bir süre önce teyze olan Burcu Kara, bebeğini doğurmak için gün sayıyor. 6 aylık hamile olan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde sahilde bisiklet sürerken görüntülendi. Gebeliğinde formunu bisiklet sürerek koruyan ünlü oyuncunun iyice belirginleşen göbeği de dikkatlerden kaçmadı. Bebek heyecanını üzerinden atamayan oyuncu, hamileliğinin başından beri formuna dikkat ediyor ve beslenme uzmanlarının tavsiyelerine göre besleniyor.     

Burcu Kara Hamilelik Döneminde Formunu Bisiklet Sürerek Koruyor

Sahilde bisiklet sürerken görüntülenen Burcu Kara, belirginleşen göbeğine rağmen bisiklet üzerinde gayet rahat hareket etti. Uzun süre bisikletiyle güzel havanın tadını çıkartan oyuncuyu, yardımcıları bir an olsun yalnız bırakmadı.   

Burcu Kara Hamileliğinde Formunu Bisiklet Sürerek Koruyor  

Beslenme Uzmanlarıyla çalışıyor

Daha önce de hamileliğiyle ilgili açıklamalar yapan ünlü oyuncu, hamileliğinin başından itibaren beslenme ve egzersize önem veriyor. Düzenli olarak spor hocası ve beslenme uzmanlarıyla çalıştığını söyleyen Burcu Kara, hamileliğinde bolca hurma, limon ve tarçın tükettiğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.   

Yaptığı açıklamaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.