• gebe.com
  • /
  • Burcu Kara Doğum Yöntemini Açıkladı!

Burcu Kara Doğum Yöntemini Açıkladı!

Burcu Kara doğum yöntemi hakkında açıklamalarda bulundu! İşte açıklamasının detayları...

Burcu Kara Doğum Yöntemini Açıkladı!
Burcu Kara doğum yöntemi hakkında açıklamalarda bulundu! Fırat Parlak ile Burcu Kara çifti, evliliklerini bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor. Doğumuna sayılı günler kalan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde doğacak olan bebeğinin cinsiyeti ve ismini açıklamıştı. Bir erkek bebek sahibi olacağını açıklayan Burcu Kara, bebeğine 'Ali' ismini vereceğini söylemişti. Birkaç gün önce ise doğum için düşündüğü yöntemi sevenleriyle paylaştı.   burcu kara doğum yöntemi  

Burcu Kara Doğum Yöntemi Olarak Ne Düşünüyor?

Bebeğine kavuşmasına çok az bir zaman kalan Burcu Kara, instagram hesabından düşündüğü doğum yöntemini açıkladı. Bir aksilik olmazsa normal doğum yapmayı planladığını söyleyen Kara, hayatı boyunca her zaman tercihini doğal olandan yana kullandığını belirtti. Doğum için de yine aynı felsefeyi benimsediğini söyleyen ünlü oyuncu, gebelik ve doğum için bir doğum koçu ile çalıştığını da açıkladı. Hamileliği boyunca sağlıklı beslenmeye dikkat eden Burcu Kara, doğumuna günler kala, gebeliği boyunca hiçbir sağlık problemi yaşamadığını da yaptığı açıklamaya ekledi.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.