Burcu Kara Bebek Alışverişinde!

Burcu Kara Bebek Alışverişinde!
24 Nisan 2017

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Burcu Kara, gebeliği hakkında açıklamalarda bulundu. Göbeğinin iyice belirginleşmeye başlaması da dikkatlerden kaçmadı.

Burcu Kara Bebek Alışverişinde!

  Burcu Kara bebek beklediğini kısa bir süre önce sevenleriyle paylaşmıştı. Geçen sene Belçika’nın Brugge kentinde Fırat Parlak ile hayatını birleştiren güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Hamileliğiyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Çok rahat bir gebelik süreci yaşadığını aktaran Burcu hanım, beslenmesine ve sağlığına dikkat ederek yalnızca 3 kilo aldığını söyledi. Bebeğinin cinsiyetinin ise henüz belli olmadığını söyleyen Burcu Kara’nın karnı da iyice belirginleşmeye başladı.   Burcu Kara Bebek Alışverişinde!    

Oyunculuğa Devam

  Alışveriş merkezinde mağazaları dolaşırken muhabirlerin sorularını cevaplayan ünlü güzel, gebelik sürecinde çevresindekilerin deneyimlerinden yararlandığını sözlerine ekledi. Özellikle küçük bir kız çocuğu sahibi olan ablasının deneyimlerini dinleyen Burcu hanım, henüz 4.5 aylık hamile olduğu için bebek ve bebek odası için alışverişe başlamadıklarını ama fikir açısından mağazaları gezdiklerini belirtti. Mesleğine ara vermeyeceğini ve hamileliği boyunca gelecek olan teklifleri değerlendireceğini belirten oyuncuya biz de güzel bir hamilelik süreci diliyoruz.     Burcu Kara Bebek Alışverişinde!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.