• gebe.com
  • /
  • Burcu Esmersoy'dan Bebek Açıklaması!

Burcu Esmersoy'dan Bebek Açıklaması!

Burcu Esmersoy anne olmak için sabırsızlanıyor!

Burcu Esmersoy anne olmak için sabırsızlanıyor! Önceki gün Adana’da katıldığı bir etkinlikte bu isteğini yineleyen ünlü sunucu ‘en kısa zamanda hamile kalmak istiyorum’ dedi.

Burcu Esmersoy anne olmak için sabırsızlanıyor!

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu iş adamı sevgilisi Berk Suyabatmaz ile 14 Mayıs’ta evlenmişti. New York’taki Türk Konsolosluğu’nda hayatını birleştiren çift, nikâhtan sonra yalnızca yakın dostları ve aile bireylerinin katıldığı bir yemek organize etmişti. Evliliğinin üzerinden birkaç hafta geçtikten sonra bir dergiye verdiği röportajda anne olmak istediğini açıklayan Esmersoy, bu isteğini önceki gün yineledi.

'En Kısa Sürede Hamile Kalmak İstiyorum'

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önceki günlerde Adana’da bir AVM’nin düzenlediği etkinliğe katıldı. Etkinlikte hayranlarından gelen sorularını cevaplayan Burcu Esmersoy, özel hayatından iş hayatına kadar pek çok noktaya değindi. Bir hayranının anne olmayı isteyip istemediği sorusuna olumlu yanıt veren Esmersoy; ‘Şu anda hamile değilim. Ama en kısa sürede hamile kalmak istiyorum.’ şeklinde  cevap verdi.

‘İkiz Hissediyorum’

Amerika’daki nikâhtan sonra balayı için Monte Carlo’ya giden çift, ülkeye döner dönmez ayaklarının tozuyla bir moda dergisine röportaj vermişti. İlk kez o röporajında anne olmak istediğini dile getiren 41 yaşındaki Burcu Esmersoy, ‘Hissediyorum, ikizlerim olacak.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı. Anne olmak için sabırsızlanan sunucudan her an müjdeli haberler gelebilir!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol