Burcu Biricik Hamile mi? İşte Beklenen Yanıt!

Burcu Biricik Hamile mi? İşte Beklenen Yanıt!
23 Nisan 2017

Burcu Biricik hamile olduğu iddialarına yaptığı açıklamayla açıklık getirdi.

Burcu Biricik hamile olduğuna yönelik basında çıkan iddialara yanıt verdi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin Hülya Çamoğlu Cevher'i başarılı oyuncu Burcu Biricik hamile olduğu ile ilgili haber kaynaklarında yapılan iddialar için "Haberler asılsız" açıklaması yaptı.

"Güzel Haber Vermek İsterdik"

Kısa bir süre önce akşam yemeği yediği mekandan eşi Emre Yetkin ile birlikte ayrılan Burcu Biricik, hakkında çıkan hamilelik haberlerine açıklık getirdi. Biricik, "Hamile değilim. Haberler asılsız arkadaşlar. Böyle bir güzel haberi size vermek isterdik ama henüz değil." yanıtını verdi.   Burcu Biricik Hamile mi? İşte Beklenen Yanıt!  

"Hamile Değilim"

Hayat Şarkısı dizisinin ekibi, önceki akşam Arnavutköy'de bulunan bir balıkçıda yemek yediler. Geceye dizide rol alan Burcu Biricik, Ecem Özkaya ve Melisa Sözen'in yanı sıra Duygu Yetiş de katıldı. Yemek sonrasında basın mensuplarının kendisine yönetilen sorusuna cevap veren başarılı oyuncu Burcu Biricik, bir süredir konuşulan hamilelik iddialarına "Hamile değilim, değilim" yanıtı ile net cevap olarak verdi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah