Burcu Biricik'ten İlginç Bebek İtirafı!

Burcu Biricik'ten İlginç Bebek İtirafı!
11 Aralık 2017

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, hakkında çıkan hamilelik iddialarına yanıt verdi!

Geçen yaz reklamcı sevgilisi Emre Yetkin ile nikâh masasına oturan Burcu Biricik, evlendikleri günden beri hamile olduğu haberleriyle gündeme geliyor. Sonunda iddialar karşısında açıklama yapma gereği duyan ünlü oyuncu, beklenmedik bir itirafta bulundu! Posta Gazetesi'nin haberine göre, kariyerinin başında olan Burcu Biricik, çocuk yaparsa isminin unutulacağından korkuyor!

Burcu Biricik Bebek İddialarına Açıklık Getirdi!

Beni Böyle Sev, Şeref Meselesi ve Muhteşem Yüzyıl gibi önemli yapımlarda rol alan ancak asıl çıkışını Hayat Şarkısı adlı dizi ile yapan ve kariyerindeki başarısını kanıtlayan Burcu Biricik hamile olduğu iddialarına açıklık getirdi. Geçen yaz nikâh masasına oturduğu Emre Yetkin ile evlendikleri günden beri hamile olduğu haberleriyle ara ara gündeme gelen ünlü oyuncu, sonunda ilginç bir itirafta bulundu! Kariyerinin başında olan Burcu Biricik, eğer çocuk yaparsa mesleğinden bir süre uzak kalacağı için bebek planını ertelediklerini açıkladı.

Burcu Biricik'ten İlginç Bebek İtirafı!

'İsmimin Unutulmasından Korkuyorum'

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Burcu Biricik bebek sahibi olmayı çok istiyor ancak isminin unutulmasından korktuğu için çocuk sahibi olma planlarını sürekli erteliyor. ' Eşim Emre ile anlaştık. Oyunculukta ismim biraz daha sağlamlaştıktan sonra ilk işimiz bebek sahibi olmak. Birkaç yıl ortalıktan uzaklaşırsam, ismimin unutulmasından korkuyorum. Daha kariyerimin çok başındayım. Emre de kararıma saygı duyuyor.' şeklinde açıklama yaptı.


Burcu Biricik Kimdir?

4 Mayıs 1989'da, Antalya'nın Elmalı ilçesinde doğan Burcu Biricik, henüz liseye giderken katıldığı bir tiyatro festivalinde ilk ödülünü aldı. Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde tamamlayan ünlü oyuncu, üniversite eğitimi sırasında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Eğitimi esnasında ise Yedi Kocalı Hürmüz, Yaşlı Hanımın Ziyareti ve Vazifemi Yaparım gibi birçok tiyatro oyununda yer aldı. 2006 yılında daha 17 yaşındayken bir güzellik yarışmasında 'Akdeniz Güzeli' seçilen ünlü oyuncu, oyunculuğa ise 2007 yılında Maçolar adlı dizi ile başladı. Yardımcı karakter olarak başladığı oyunculukta emin adımlarla ilerleyen Burcu Biricik, Şeref Meselesi, Beni Böyle Sev ve Muhteşem Yüzyıl gibi başarılı dizilerde oynadı. Asıl çıkışını ise büyük bir hayran kitlesine sahip olmasını sağlayan Hayat Şarkısı adlı dizi ile yaptı. 2016 yazında ise Emre Yetkin ve Burcu Biricik sade bir kır düğünü ile hayatlarını birleştirdi.


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.