Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler
24 Ocak 2017

Anne ve baba olacak olmak belki de dünyanın en güzel olaylarından birisi. Özellikle kadınlar hamile olduğunu öğrendiğinde bunu eşlerine açıklamanın değişik yollarını aramaya başlarlar. Peki, eşinizin burcuna göre bu haberi nasıl vereceğinizi söylesek?

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler

KOÇ BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Koç burcu erkeği tam da sürprizlerin adamıdır diyebiliriz. Onlara bebek haberini eğlenceli şekilde sürpriz yaparak verebilirsiniz. Hediye paketleri hazırlayıp, baba olacağını anlayacağı materyalleri koyabileceğiniz bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Yine hamile olduğunuzu belli edecek değişik görseller hazırlayıp evin onun sık bulunduğu noktalarına koyabilir, onu şaşırtabilirsiniz. Bir fotoğrafçıyla anlaşıp eşinize bedava fotoğraf çekimi kazandığınızı söyleyip bir pankarta “Geceleri benimle uykusuz kalmaya, minik bir eli tutmaya hazır mısın?” gibi duygusal bir cümle yazarak ona gösterebilirsiniz. Fotoğrafçının ölümsüzleştireceği bu kareler sizin için de oldukça duygusal ve eğlenceli olacaktır. Elbette koç erkeği sürprizleri sevdiğinden bunu çeşitlendirme yolları da fazladır. Koç erkeği hareketli yapısıyla da kaynaklı olarak bu haberi alır almaz havalara uçacak desek yanlış olmaz. Oldukça heyecanlanarak oradan oraya zıplarsa şakın şaşırmayın. Ne de olsa baba oluyor öyle değil mi?

BOĞA BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Boğa erkeklerine hamilelik haberini, koç burcu erkeğine yapıldığı gibi bir sürpriz yerine sevdiği güzel yemeklerin hazırlandığı bir ortamda vermek gerekir. Bu yemeğin, dışarıdan ziyade ev ortamında baş başa olmasını tavsiye ederim. Çünkü boğa erkekleri çok sürprizlerin adamı değildir bu yüzden daha sakin ve romantik bir ortamı tercih edebilirsiniz. Boğa erkekleri baba olacağını öğrendiklerinde ilk tepkileri genelde sakin olur. Ancak hemen ardından burcunun getirdiği özellikler nedeniyle kafasından bebeğin ve sizin geleceğiniz hakkında planlar yapmaya başlayacaktır. Özellikle işin finansal kısmına ve genel olarak neler yapılacağı konusuna oldukça kafa yoracaktır.

İKİZLER BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Teknolojiyi seven ikizler erkeğine baba olacağı haberini vermeniz için tabi ki teknolojiyi kullanmanızı öneririm. Örneğin bir bebek videosu çekip “Merhaba sen benim babam mısın?” şeklinde bir çalışma hazırlayabilir veya görseller hazırlayıp telefonuna galeri oluşturabilir kafasının biraz karışmasını sağlayabilirsiniz. Teknolojinin getirdiği öneriler çok fazla bu yüzden ona en uygun olanı ya hazır olarak bulabilir ya da yeni bir şeyler yaratabilirsiniz. İkizler erkeği baba olacağı haberini duyunca mutlu olacaktır ancak yine de “emin misin?” gibi bir soru sorabilir size o yüzden sakın kendinizi kötü hissetmeyin. Hayatını değiştirecek bu haberi aldığından dolayı kafası ve duyguları biraz karışacaktır. Haberi alır almaz alacağı sorumlulukları düşünmeye başlayacağından biraz tedirgin gibi görünebilir ancak o da baba olacağı fikrini çok keyifle karşılayacaktır.

ASLAN BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Aslan erkeğine baba olacağı haberini ister evde isterseniz de dışarıda verebilirsiniz. Ancak burada asıl önemli olan şey bir sürpriz yapmak yerine şık bir ortamda bu haberi vermeniz gerektiğidir. Aslan erkeği bundan daha çok hoşlanacaktır. Şık ve lüks bir restoranda veya yine evde iyi bir sunumla hazırlanmış yemekte hediyeyle birlikte hamilelik haberini verebilirsiniz. Aslan burcu erkeği baba olma duygusundan oldukça mutlu olacaktır. Hatta haberi duyar duymaz eşini bile unutabilir çünkü o sırada baba olacağından dolayı kendi kendisiyle gururlanmakla meşgul olacaktır.

BAŞAK BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Başak burcu genel özelliği itibarıyla şüpheci yaklaşan bir burçtur. Bu nedenle başak burcu erkeğine baba olacağını söylemek için elinizde testlerle gitmenizde fayda var. Bunu elbette güzel bir sunumla hazırlayabilirsiniz. Örneğin gebelik testini bir hediye paketinin içine, kan testlerini de buzdolabının üzerine yapıştırabilirsiniz. Onun dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz. Başak burcu erkeği haberi alır almaz mutluluktan dolayı hafif ağlamayla gülmek arasında bir duyguya bürünebilir. Ancak diğer burçlara göre büyük tepkiler vermeyecektir. Aksine kendine geldikten sonra direk olarak sizinle ilgilenecek, “hayatım bir şey ister misin, sen şöyle otur dinlen, iyisin dimi?” gibi sorular soracaktır. Başak erkekleri genellikle bebek dünyaya gelene kadar eşlerini en çok şımartan, onunla ilgilenen, eşine evde her türlü yardımda bulunan, eşinin ihtiyaçlarına anında cevap veren erkeklerdir.

TERAZİ BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Terazi insanları sosyal ortamları ve arkadaş ilişkilerini çok sevdiğinden tam da ona uygun bir şekilde baba olacağı haberini arkadaş ortamında verebilirsiniz. Terazi erkeğine ayrıca özenle hazırlamış romantik bir akşamda mum ışığı eşlinde de hamilelik haberini verebilirsiniz. Bundan da oldukça mutlu olacaktır. Çünkü o bu haberi kendisine arkadaş geleceği şeklinde görür. Bir koç erkeği gibi zıplayıp çığlıklar atmayacak olsa da baba olma fikrinden mutlu olduğuna emin olabilirsiniz. Teraziler yaşadıkları olayları etrafındakilerle paylaşmaktan çok keyif aldıklarından elbette baba olacağı haberini de sosyal medyada, gittiği ortamlarda dile getirecektir.

AKREP BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Akrep erkeğinin 6. hissinin kuvvetli olmasından mıdır bilemem ama o haberi siz vermeden önce biliyorsa sakın şaşırmayın. Akrep erkekleri çok gösterişten hoşlanmadıklarından yine baş başa kalabileceğiniz daha kapalı bir yemek ortamında baba olacağı haberini verebilirsiniz. Haberi aldığında mutlu olacaktır çünkü akrep erkekleri çocukları ve baba olma fikrini çok seven kişilerdir. Ancak “hemen bir süre kimse duymasın bekleyelim, öyle hemen söylemeyelim aman nazar falan değer” gibi söylemlerle karşınıza gelebilir. İlk tepkileri beklediğimiz gibi olmayabilir ancak üzülmenize veya endişelenmenize gerek yok, sonrasında oldukça duygusallaşacaktır.

YAY BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Yay erkeği gezmeyi ve seyahat etmeyi çok sevdiğinden dolayı haberi vermeden önce ona seyahat planlarının ertelenmeyeceğinden, gezmenin bir engel teşkil etmeyeceğinden bahsetmenizde yarar görüyorum. Bu kadar seyahat seven bir erkeğe de baba olacağı haberini ya dışarıda yürüyüş yaparken ya da hafta sonu kaçamaklarından birinde verebilirsiniz. Elbette bunun nasıl organize olması gerektiği iyi planlanmalı. Örnek verecek olursam yürüyüş esnasında üzerinize “Baba oluyorsun!” gibi bir tişört giyebilir bunu ona gösterebilirsiniz veya seyahate çıktığınız zaman ister otel odasında isterseniz uçakta yine ona bu haberi değişik bir sunumla verebilirsiniz. Yay erkeği baba olacağı duygusunu sevecektir. Ancak onun kendi bağımsızlığının önemli olduğunu unutmayın. Bu nedenle kafasında soru işaretleri, endişeleri olabilir. Ona doğacak bebeğinizle birlikte yapabileceğiniz gezilerden, seyahatlerden bahsedip onu rahatlatabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Oğlak burcu insanları genelde daha ağırbaşlı kişiler olduğundan öyle büyük tepkiler vermesini beklemeyin. Ancak oğlak erkeklerinden iyi baba olacağını da aklınızdan çıkarmayın. Çok büyük sürprizler yerine yine güzel bir yemek ortamında veya bir sohbet esnasında ona bu haberi verebilirsiniz. Oğlak erkekleri baba olacaklarını öğrendikleri andan itibaren geleceği planlamaya başlar. Bebeğin bakımından, finansal durumlara kadar pek çok konuda araştırmalara ve çalışmalara başlayacaktır.

KOVA BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Kova burcu erkeğine baba olacağı haberi tıpkı ikizler erkeğine yapılacağı gibi yine teknoloji yoluyla verilebilir. Kovalar da teknolojiye oldukça düşkün insanlardır. Bu yüzden elektronik ortamda hazırlayacağınız keyifli bir videoyla hamilelik haberini verebilirsiniz. Kovalar bilim kurguyu çok sevdiklerinden videoyu da bu türden hazırlayabilirsiniz. Örneğin bir bilim kurgu fragmanına baba olacağı haberini gizleyebilir, yönlendirmeler yaparak onunla bu mutlu haberi paylaşabilirsiniz. Kova erkeği abartılı tepkiler vermek yerine daha sakin, gerçekçi tepkiler verecektir. Çok duygusal olmasa da mutluluğunu sizinle paylaşmaktan da çekinmeyecektir. Baba olmak konusunda duygularını çok yoğun yaşamayabilir ancak yine de baba olma fikrine kendini alıştıracaktır.

BALIK BURCU

Burçlara Göre Eşlere “Hamileyim” Demenin Yolları ve Verilen Tepkiler Balık burcu erkekleri çocukları çok sever. Biraz endişeli, biraz tedirgin yapılarından dolayı bu haberi verirken mümkünse oturuyor olmasına dikkat edin, aman bayılmasın. Haberi duygusal ve romantik bir ortamda baş başayken verebilirsiniz. Örnek verecek olursam mum ışığında bir yemek sırasında veya romantik bir film izlerken vermek iyi bir seçenek olabilir. Balık insanları hisler konusunda oldukça uzmanlardır diyebilirim. Evrendeki enerjiyi en iyi alan burçtur. Bu nedenle baba olacağını daha önceden hissetmiş hatta rüyasında bile görmüş olabilir. Siz haberi verdiğinizde “ben zaten hissediyordum.” Derse sakın şaşırmayın. Balık erkekleri haberi alır almaz gözyaşlarını tutamayacaktır. Çocukları da çok sevmesinden dolayı kendi kanından olan ufak bir miniğin gelecek olması fikrini çok mutlu, duygusal ve keyifli karşılayacaktır.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.