Üvey Baba Dizisinin Lamia'sı Burçin Abdullah Hamile!

Üvey Baba Dizisinin Lamia'sı Burçin Abdullah Hamile!
25 Nisan 2018

Bir döneme damgasını vuran ‘Üvey Baba’ dizisinde, Lamia karakterini canlandıran Burçin Abdullah hamile!

Bir döneme damgasını vuran ‘Üvey Baba’ dizisinde, Lamia karakterini canlandıran Burçin Abdullah hamile! 8 aylık gebe olduğu öğrenilen oyuncu, doğumu Amerika’da yapacak.

Burçin Abdullah Hamile!

Bir dönemin en çok izlenilen dizisi Üvey Baba’da, Lamia adlı küçük bir kız karakteri canlandırarak milyonların gönlünde taht kuran Burçin Abdullah hamile! Üstelik gebeliğinin 8. ayında olan oyuncu, doğum için gün saymaya başladı bile! Bebeğini Amerika’da dünyaya getirecek olan oyuncunun bir erkek evlat sahibi olacağı öğrenildi. Bu yılın başlarında, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Salih Maraşlı ile evlenen Burçin Abdullah, şu sıralar bebeğine kavuşacak olmanın heyecanını yaşıyor!

Üvey Baba Dizisinin Lamia'sı Burçin Abdullah Hamile!

Burçin Abdullah Kimdir?

1998 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlayan Üvey Baba adlı dizide, canlandırdığı Lamia karakteriyle ünlenen genç oyuncu 22 Temmuz 1987 doğumlu. Marmara Üniversitesi İngilizce iktisat bölümünden mezun olan Burçin Abdullah, kariyeri boyunca Beşinci Boyut, Büyük Buluşma ve Kara İnci gibi yapımlarda rol aldı. Son olarak Diriliş Ertuğrul’da Hafsa Hatun’u canlandıran oyuncu,  bu yılın başlarında sevgilisi Salih Maraşlı ile Milano’da evlendi.


Üvey Baba Dizisinin Lamia'sı Burçin Abdullah Hamile!


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah